gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aslı - Neresindeyim

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aslı - Neresindeyim

çizdiğim sınırlar öyle geniş kı

çizdiğim ben öyle derin

hayellerim o kadar çok kı

bunlar için çabam da yok kı

bir yanda mutlu ben

bir yanda çaresiz ben

bir yanda çaresiz, sevgisiz, ümitsiz

bir yanda gülen ben

bir yanda boşlukta, hevessiz

neresindeyim hayatın

neresindeyim kadınlığın

neresindeyim bu aşkın

korkuyorum kendimden

sebepsizim kendimce

tepkisizim gidenlere

çelişkim kendi içimde

neresindeyim ben aslimin

çizdiğim yollar öyle düzensiz kı

bindiğim gemi bile yelkensiz

hayellerim o kadar zor kı

bunlar için zaman da yok

Aslı - Neresindeyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı - Üzgünüm

Aslı - Üzgünüm

Aslı - Üzgünüm anın yetmediği zamanda artık yeter dediğin o anda unuttuğumu sandığım o parkta sen yine aynı alayda! aklımda binbir soru sebepsiz yere gelen sen doğrusu yürüdüğüm o taslı yollar aslında hepsi bir tortuydu! üzgünüm çok üzgünüm sanmam hayatı öyle bir anda bırakmam hayatım yetmedi zamanla kaybettiğim çocukluğum o anda öğrendim ben yaşamayı sizler gibi kalpsiz dışılığı!...
  2. Aslı - Sessizce

Aslı - Sessizce

Aslı - Sessizce şen hiç bir gecede gündüze küstün mü? kanadını kıranlara gözyaşı döktün mü? güneşi hiç bu kadar sönük gördün mü? söyle nerede yanlış yaptım? inanmazdım sözüne hiç gücüm yok zamanı çevirmeye görmesen de duymasan da yaşardım bu askı yine seninle
  3. Aslı - Kördüğüm

Aslı - Kördüğüm

Aslı - Kördüğüm Öyle uzak ki yerin Uzakları aşıyor Bütün özlediklerim Benden ayrı yaşıyor Ya herşeyim ya hiçim Sorma dünya ne biçim Bir kördüğüm ki içim Çözdükçe dolanıyor
  4. Aslı Altaylar

Aslı Altaylar

aslı altaylar ayak aslı altaylar ayakları video bacak videoları Doğum Yeri : Rize Doğum Tarihi : 1980 Eğitimi : Sanat Merkezi Oynadığı Diziler; Akasya Durağı
  5. Aslı Gökyokuş

Aslı Gökyokuş

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş