gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aslı - Ölüm Kapımı Çalmasa Da

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aslı - Ölüm Kapımı Çalmasa Da özyaşlarına esir olma

akıt onları nefretin gibi,

bir sır ver ta derinden

anlatsın gözlerin gizemini!

ellerin bedenimde

biliyorum yasak bize

gitmeden belki son kez

dokun, dokun bana

sonsuz aşk yoktu ya!

ölüm kapımı çalmasa da

kalbim seni bekler gibi

fırtına öncesi sessizliği

biz, aşkın esirleri

bir kadın üzülürse

uçumuzun oyununda

bırak ben olayım

atlatırım zamanla

bir gün gelir belki

kavuşuruz seninle

meydan okuruz dünyaya

kaybolan geçmişe

sonsuz aşk yoktu ya!

Aslı - Ölüm Kapımı Çalmasa Da konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı - Siz

Aslı - Siz

Aslı - Siz bu dünya güzelmiş bu dünya özelmiş o da senin gibi severmiş kimin umurunda din diye kafa kesmiş ırk diye kole yapmış onu da sevdiğin allah yaratmış suçsa onu suçla şeytanın peşinden koşanları alkış zamanı boşuna bir olan insanları ayırıp çarpıştıran siz bir olan toprakları savaşıp karıştıran siz zincirleri bağlamış politikaya karışmış şapkasınıda almış yolculuk...
  2. Aslı - Kördüğüm

Aslı - Kördüğüm

Aslı - Kördüğüm Öyle uzak ki yerin Uzakları aşıyor Bütün özlediklerim Benden ayrı yaşıyor Ya herşeyim ya hiçim Sorma dünya ne biçim Bir kördüğüm ki içim Çözdükçe dolanıyor
  3. Avuçlarımda bir damla gözyaşıyla kapındayım...

Avuçlarımda bir damla gözyaşıyla kapındayım...

Bir Damla Gözyaşı Bir damla da çağlayan ırmakları boğuşu Yakub`un, Sukut denizinde dalga olan Meryem`in Fırtınalara sabrı kalkan bilen Eyüb`ün... Rıza bahçesine bir gül ekebilmek, gözyaşlarını teselli vuslatına mazhar olacak kadar samimiyetle dökmektir... Dua tadında akan her damla kelamsız rıza dilencisidir... Ey Zeyd... Ey sevdalı... Ardından alemlere rahmet olarak gönderdiğine, en...
  4. Melisa Aslı Pamuk Hakkında bilgi fotoğraf var mı merak ediyorum da

Melisa Aslı Pamuk Hakkında bilgi fotoğraf var mı merak ediyorum da

Melisa aslı pamuk bu hani ido ile birlikte görünen bir kız vardı. Onunla alakalı bilgi var mı kardeşlerim. Biyografisi olur resimleri olur kimdir kaç yaşındadır kaç kilodur herşeyini merak ediyorum. İdo nası olsa bırakmış ben de erkek kardeşime alayım bari :D:D
  5. Dua da Ya Rabbi ya Resulallah  kapından kovma bizi demek günahmı?

Dua da Ya Rabbi ya Resulallah kapından kovma bizi demek günahmı?

Sual: Günlük dualarımı okurken, şaşırıp fazla okuduğum oluyor. Mesela 500 lâ havle çekerken 510 veya 520 olabiliyor. Bunun mahzuru olur mu? Namaz tesbihlerinde de bazen 33 yerine 34, 35 olabiliyor. Mahzuru olur mu? CEVAP Unutunca mahzuru olmaz. Kasten sünnet olan miktarı değiştirmek mahzurludur. Yanlışlıkla eksik veya fazla olmasının mahzuru olmaz. Sual: Âyat-ı hırz, flash bellek denen...

Sayfayı Paylaş