gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Asli Tandogan Resimleri...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

aslı tandoğan resmi web sitesi aslı tandoğan resimleri resmi sitesi gelinlik ayak

Asli Tandogan Resimleri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dönemem Asli Hünel

Dönemem Asli Hünel

Güvenmiştim inanmıştım Bu seferki dürüst Gerçek demiştim Ne bileyim ben ögrenemedim Kalbim temiz ama çok acıyor Yeter artık Beni bende bırakın Dularım tanrıya Beni bir tek o anlar Bir zamanlar varmış aşk Geriye dönemem Sana ben gelemem Çok cektim elinden Bi daha sevemem Geriye dönemem Sana ben gelemem Çok cektim elinden Bi daha dönemem
  2. Asli Hünel&Dogus  Dönemem

Asli Hünel&Dogus Dönemem

Güvenmiştim inanmıştım Bu seferki dürüst gerçek demiştim Ne bileyim ben öğrenemedim Kalbim temiz ama çok acıyor Yeter artık beni bende bırakın Dularım Tanrıya Beni bir tek o anlar Bi zamanlar varmış aşk Geriye dönemem Sana ben gelemem Çok çektim elinden Bir daha sevemem Geriye dönemem Sana ben gelemem Çok çektim elinden Bi daha dönemem
  3. Resİmler

Resİmler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Asli Güngör - Kalb Kalbe Karsi Derler

Asli Güngör - Kalb Kalbe Karsi Derler

Uyandım birden seninle Gece üçü bulmamış, Bir bulut durdu gözümde Hasret bize uymamış Kalp kalbe karşı derler Sende üzüldün mü? Ay bile çeker gider Geceyi düşündün mü? Yalnızlık bende saklı Çıkmaz bir an dışarı Elimde bir fotoğraf O şimdi burda olmalı Kalp kalbe karşı derler Sende üzüldün mü? Ay bile çeker gider Beni hiçç düşündün mü? Sensizlik bende saklı Çıkmaz bir an dışarı...
  5. resimler...

resimler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş