gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aslı-tüm şehir ağladı

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

C D Em Gece islak ciktim yola C D Em
    Söz verdim sana hız yapmamaya ama
    C D Em
    Annem hiçkirdı yıllar sonra
    C D Em
    Babam yenik düşmüş yıllara

C D Em
    Sen hep dersin bna sevgin yalan
    C D Em
    Senin gibiler hayatta geç yaşlananlardan
    C D Em
    Yutkunup sustum hassastı ruhum
    C D Em
    Onarmak çok mu zordu gidenleri

C D Em
    Tüm sehir ağladı sen gittin diye
    C D Em
    Mecbur musun hep en uzağa gitmeye

C D Em
    Gece islak bastım gaza
    C D Em
    Söz verdim sana hız yapmamayA ama
    C D Em
    Annem hiçkirdı yıllar sonra
    C D Em
    Babam yenik düşmüş yıllara

Aslı-tüm şehir ağladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehir

rüyada şehir değiştirmek rüyada ülke değiştirmek din Rüyada garip bir şehir görmek, taşınacağınız veya yaşam tarzınızı değiştireceğiniz anlamına gelir. Temiz ve bakımlı bir şehir insanın gelceğinin parlak olduğunu gösterir.Rüyada tanimadigi bir sehirde bulundugunuzu görmek ve orada yabanci oldugu için her seyi yadirgadigini anlamak, çok kötü sürprizlerle karsilasacagina isarettir. Girdigi...
  2. Aslı - Tüm Şehir Ağladı

Aslı - Tüm Şehir Ağladı

Gece ıslak çıktım yola Söz verdim sana hız yapmamaya ama Annem hıçkırdı yıllarsonra Babam yenik düşmüş yıllara Sen hep dersin bana sevgin yalan Senin gibiler hayatta geç yaşlananlardan Yutkunup sustum, hassastı ruhun Onarmak çok mu zordu gidenleri Tüm şehir ağladı sen gittin diye Mecbur musun hep en uzağa gitmeye Gece ıslak bastım gaza Söz verdim sana hız yapmamaya ama Annem hıçkırdı...
  3. sana ağladım

sana ağladım

:.*SANA AGLADIM*.: Bu gece yine ağladım yokluğuna.. Gözyaşı damlalalarım sızarken dudaklarıma doğru, tuzu dilimdeki yarayı yaktı biraz daha... Bu gece yine ağladım sensiz şarkılarla... Hayatı ezmek yok etmek istedim son bir kez daha ... Neden bilmiyorum ama yine ağladım sabaha kadar... Sitem etmek istedim içimden bişeylere bağıra çağıra ... Belki de gözyaşlarım benim...
  4. Kayıp Şehir Dizisi Oyuncuları kimler diyen tüm arkadaşlarımız için

Kayıp Şehir Dizisi Oyuncuları kimler diyen tüm arkadaşlarımız için

Kayıp Şehir Oyuncuları Kayıp Şehir dizisinin Oyuncuları Kimler? Gün geçmiyor ki yeni bir dizi daha fragmanı izlemiyelim ya da haberini duymuyalım :) Sevgili Melek'ler 2012 yeni sezon dizileri arasına bir yenisi daha giriyor. Kayıp Şehir dizisi, şimdilik bu dizi ile ilgili pek bir bilgi açıklanmadı. Dizinin yapımcıları, Kayıp Şehir dizi oyuncu kadrosu listesini bir sır gibi saklıyor adeta....

Sayfayı Paylaş