gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Aslı - Tüm Şehir Ağladı

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Gece ıslak çıktım yola Söz verdim sana hız yapmamaya ama Annem hıçkırdı yıllarsonra
    Babam yenik düşmüş yıllara
    Sen hep dersin bana sevgin yalan
    Senin gibiler hayatta geç yaşlananlardan
    Yutkunup sustum, hassastı ruhun
    Onarmak çok mu zordu gidenleri

Tüm şehir ağladı sen gittin diye
    Mecbur musun hep en uzağa gitmeye

Gece ıslak bastım gaza
    Söz verdim sana hız yapmamaya ama
    Annem hıçkırdı yıllar sonra
    Babam yenik düşmüş yıllara

Aslı - Tüm Şehir Ağladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehir

rüyada şehir değiştirmek rüyada ülke değiştirmek din Rüyada garip bir şehir görmek, taşınacağınız veya yaşam tarzınızı değiştireceğiniz anlamına gelir. Temiz ve bakımlı bir şehir insanın gelceğinin parlak olduğunu gösterir.Rüyada tanimadigi bir sehirde bulundugunuzu görmek ve orada yabanci oldugu için her seyi yadirgadigini anlamak, çok kötü sürprizlerle karsilasacagina isarettir. Girdigi...
  2. sahibine ağladı..

sahibine ağladı..

Maslak’TAN Mecidiyeköy istikametine gitmekte olan aracın sürücüsü Mevlüt Savaşçı’nın bir anlık direksiyon hakimiyetini kaybetmesi hayatına mal olurken, ilk yardım ekipleri sahibinin cesedine bakarak ağlayan bir bokser cinsi köpekle karşılaştı. Bacağından akan kana rağmen olay yerinden gitmek istemeyen bokser, sahibi Mevlüt Savaşçı’nın cesedinin kaldırılışını izleyerek tam 2.5 saat ağladı....
  3. sana ağladım

sana ağladım

:.*SANA AGLADIM*.: Bu gece yine ağladım yokluğuna.. Gözyaşı damlalalarım sızarken dudaklarıma doğru, tuzu dilimdeki yarayı yaktı biraz daha... Bu gece yine ağladım sensiz şarkılarla... Hayatı ezmek yok etmek istedim son bir kez daha ... Neden bilmiyorum ama yine ağladım sabaha kadar... Sitem etmek istedim içimden bişeylere bağıra çağıra ... Belki de gözyaşlarım benim...

Sayfayı Paylaş