gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aslı - Üslanmak Bilmedi Hayat

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aslı - Üslanmak Bilmedi Hayat bir türlü üslanmak bilmedi hayat

düşünmekten bile bunalırmı insan

ama savaşmaktan yorulduysam

yorulmaktan sıkıldıysam

itirazım var haksızlığa

istediğim en son şey bir damla fazla yaş

ama savaşmaktan yorulduysam

yorulmaktan bunaldıysam

hissetmeye, sevmeye ihtiyacım var

bir parça tutku varsa inancım var

ama yıllardır gözlerim askı ararken

sevdiğim tek erkek de benim değil

Aslı - Üslanmak Bilmedi Hayat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı - Bir Türlü Uslanmak Bilmedi Hayat

Aslı - Bir Türlü Uslanmak Bilmedi Hayat

Aslı - Bir Türlü Uslanmak Bilmedi Hayat Bir türlü uslanmak bilmedi hayat Bir türlü uslanmak bilmedi hayat Düşünmekten bile yorulurmu insan Ama savaşmaktan yorulduysan Yorulmaktan sıkıldıysan İtirazım var haksızlıga istedigim en son şey bir damla fazla yaş
  2. Aslı Altaylar hayatı

Aslı Altaylar hayatı

aslı altaylar asli altaylar aslı biyografi hayatı çiçek taksi aslı altaylar hayatı, kısaca hayatı, kimdir, hakkında bilgiler, biyografi, biyografisi, yaşı, aslen nereli, nereli, oynadığı diziler, kaç yaşında, dizileri, filmleri, haberler, akasya durağı, resimleri "Akasya Durağı" adlı dizide Hallederiz Kadir'in Gülübik diye hitap ettiği eşi yani gerçekte ki adı Aslı Altaylar olan...
  3. Aslı Egemen Kökçe Kimdir? Aslı Egemen Kökçe Hayatı?

Aslı Egemen Kökçe Kimdir? Aslı Egemen Kökçe Hayatı?

Aslı Egemen Kökçe Kimdir Aslı Egemen Kökçe Hayatı Aslı Egemen Kökçe Biyografisi Ben Aslı Egemen Kökçeyi Turnike Adlı Yarışma programında tanımıştım....Yenilerde de Adım Adım adlı albümü çıkardı..Adım Adım Albümünün Anca Gidersin şarkısının sözleri....Şimdi Aslı Egemen Kökçe merak edenler buyursunlar.... Gerçek ismi : Aslı Egemen Kökçe Doğum tarihi : 23.04.1977 Doğum yeri : Almanya...
  4. Kendi Ağzından Aslı Zen Hayatı İle İlgili Bilgiler

Kendi Ağzından Aslı Zen Hayatı İle İlgili Bilgiler

aslı zen kimdir aslı zen hayatı Sevgili melekler hayli ilginç ve maceralı bir hayatın ardından müzik dünyasına giren Aslı Zen hayatı ile ilgili bilgileri ve konu sonunda 2008 yılında kendisiyle gazeteci Sema Denker 'in yaptığı röportajı sizlere sunuyoruz... Aslı Zen uzun süredir müzik dünyasının içinde. Türkçe popu yakından takip edenler kendisini Kanal D'de yayımlanan 'Bir Yıldız...
  5. Aslı Hünel Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Aslı Hünel Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu, Aslı Hünel Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk Sanat Müziği'nin güzel sesli yorumcularından biri olan Aslı Hünel'in hayatı hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Aslı Hünel 1980 yılında Bağdat ilinde dünyaya geldi. Aslı Hünel Saruhan Hünel’in kardeşidir. Aslı Hünel güzelliği Arap olan annesine ve Selanik göçmeni olan babasına borçludur. Aslı...

Sayfayı Paylaş