gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Aslı - Yardımcı Olmuyor

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Yeni başlayan bir gün yardımcı olmuyor Uykusuz geçen gece yardımcı olmuyor Aldığım ilaçlar, gittiğim doktorlar
    Vücudumdaki yaralar yardımcı olmuyor

Gittiğim şehirler, tatiller
    Yeni yüzler yardımcı olmuyor
    Aldığım kararlar, bozdupum kurallar
    Kendime yenildiğim günler yardımcı olmuyor

Şırıngayla çekip alsınlar seni
    Tüm vücudumdan, ruhumdan
    Kırıntın bile kalmasın beynimde
    Ki ben yine ben olayım

Yeni yüzler yardımcı olmuyor
    Geçen aylar, geçen zaman
    Hayatına uzaktan bakmak yardımcı olmuyor

Aslı - Yardımcı Olmuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gamze & kıvılcım-olmuyorsa olmuyor

Gamze & kıvılcım-olmuyorsa olmuyor

gecenin sessizliği vurur kalbime oysa aydınlıklar içimde ne çok çığlıklar duyulurdu yüreğimin derinliklerinde içimi acıtmadan git şimdi olmuyorsa olmuyor işte kalbimi paramparça etmeseydim biyerin olurdu ama git şimdi sen ben olabilseydin bendeki seni görseydin bi yerin olurduu ama git şimdi içimi acıtmadan git şimdi olmuyorsa olmuyor işte kalbimi paramparça etmeseydin bi yerin olurdu ama...
  2. Gamze kıvılcım oLmuyorsa olmuyor

Gamze kıvılcım oLmuyorsa olmuyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. sensiz olmuyor...

sensiz olmuyor...

hani şarkıda diyo ya ''olmuyor olmuyor sensiz olmuyor sen sevmezsen kalbim huzur bulmuyor''...gerçekten de öle herkes huzur mutluluk istiyo ve de sensiz olmuyor..ayrılık ölümden betermiş gerçekten de...
  4. çocuğum olmuyor

çocuğum olmuyor

arkadaşlar aranızda aşılama yaptıran var mı?
  5. bebeğim olmuyor :(

bebeğim olmuyor :(

ahh ahhh bebeğim olmuyır 4 yıl oldu aşılamalar yaptık gene olmadı artık bebeğim hiç olmayacakmış gibi hissediyorum çok kötü hissediyırum eşime babalığı tattıramamak çok kötü bebeği olanlara çok imreniyorum ne güzel evlatları var ben benim gibi içi yananları Rabbim görsün nolur dua edin

Sayfayı Paylaş