gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aslı Zen 'den Dur Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Aslızen Dur Şarkısı Aslızen Dur Şarkı Sözleri

Sevgili melekler, Değil mi şarkısının sözleri ardından bu sayfamızda da Aslızen Dur Şarkı Sözleri ile sizlerleyiz...

Mazide kaldı adın

Unuttum gitti insafsız

Geri dönüşün yok imkansız

Bende sana ait hiçbirşey yok

Yeminler sözler ezbere söylenmiş

Anladım dünya iyice kirlenmiş

Dur dur dur

Bir adım bile atma

Sar sar sar

Filmi bir geriye sar

Bak bak gör

Neler etmişsin bana

Sus sus sus

Sabrımı zorlama

Aslı Zen 'den Dur Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsteyenler için Hadise Süpermen Şarkısının Sözü burada

İsteyenler için Hadise Süpermen Şarkısının Sözü burada

Hadise Süpermen Şarkı Sözleri Hadise Süpermen Şarkısının Sözü Hadise yeni imajıyla dikkatleri ve yeni çektiği klibiyle tüm dikkatlari üzerine çekti ve kesinlike beğeni topladı Melek'lerim. Biz de Hadisenin süpermenm şarkısı sözleri isteyen misafirlerimiz için, Hadise'nin yeni şarkısı Süpermen sözlerini paylaşıyoruz. Kay biraz ileri, konumuz yasak ihlali Çok saftım dimi bende, olanları...
  2. İsteyenlere Okan Kılıç Aşk Şarkı Sözü burada!

İsteyenlere Okan Kılıç Aşk Şarkı Sözü burada!

Okan Kılıç Aşk Şarkı Sözü Aşk Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili melek'ler, az önce bir misafirimizin isteği üzerine sizlere Dilek Budak Hay Ben Onun şarkı sözleri paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise yine bir misafirimizin Okan Kılıç Aşk şarkısı sözleri isteği üzerine paylaşım yapıyoruz. Okan Kılıç Aşk Şarkı Sözü Kaybedince anlıyor üzülüyor insan, En çokta pişman. Varlığın rahatlığım...
  3. Aslı Zen Hakan Altun Düeti  İki Huysuz İhtiyar Şarkısının Sözleri

Aslı Zen Hakan Altun Düeti İki Huysuz İhtiyar Şarkısının Sözleri

Aslızen İki Huysuz İhtiyar Şarkı Sözleri Aslızen İki Huysuz İhtiyar Şarkı Sözü Düet Hakan Altun Sevgili melekler, Aslı Zen Işık albümünde Hakan Altun ile düet yaptı. Biz de bu düeti Aslızen İki Huysuz İhtiyar Şarkı Sözleri sizlerle paylaşıyoruz... Aslızen: Çok eskilerde kaldı mutlu yıllarım Gittiğin gün öldüm bir daha yaşamadım Kalbime mühür vurdum başka ten tanımadım Öbür...
  4. Aslı Zen İmzalı Değil mi Şarkısının Sözleri

Aslı Zen İmzalı Değil mi Şarkısının Sözleri

Aslızen Değil mi Şarkı Sözü Aslızen Değil mi Sözleri Sevgili melekler, az önce yeni albümü Işık'tan İki Huysuz İhtiyar Hakan Altun düetini paylaştığımız Aslızen Değil mi Şarkı Sözü ile sizlerleyiz bu sayfamızda... Dün gece düşünürken geçmişi Bir damla gözyaşımda boğuldum kaldım Kimbilir yanacak daha kaç kişi Silinmiyor yaralı kalpten aşk izi Kimse bilmez bu kalpte neler saklı...
  5. Sezen Aksu Tanrı'nın Gözyaşları Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Sezen Aksu Tanrı'nın Gözyaşları Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Sezen Aksu'nun Şehit Mehmetçikler için yazdığı şarkı sözü Sezen Aksunun Şehitlerimiz için yazdığı şarkı sözü Tanrının Gözyaşları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili Sezen Aksu hayranı olan misafirler, bu sayfamızda Sezen Aksunun Şehitlerimiz için yazdığı şarkının sözleri paylaşımında bulunuyor ve sizlere Sezen Aksu Tanrının Gözyaşları şarkı sözleri paylaşıyor ve...

Sayfayı Paylaş