gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aslı Zen İmzalı Değil mi Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Aslızen Değil mi Şarkı Sözü
    Aslızen Değil mi Sözleri

Sevgili melekler, az önce yeni albümü Işık'tan İki Huysuz İhtiyar Hakan Altun düetini paylaştığımız Aslızen Değil mi Şarkı Sözü ile sizlerleyiz bu sayfamızda...

Dün gece düşünürken geçmişi

Bir damla gözyaşımda boğuldum kaldım

Kimbilir yanacak daha kaç kişi

Silinmiyor yaralı kalpten aşk izi

Kimse bilmez bu kalpte neler saklı

Fırtınalar kopar bende birbirinden farklı

Cevapsız sorularım

Bilinmez kim suçlu kim haklı

Yaşananlar hayatın bir parçası değil mi

Yaptığımız tercihler doğru mu değil mi

Herşeye rağmen hayat devam ediyor

Güneş hergün batıyor ama tekrar doğuyo

Aslı Zen İmzalı Değil mi Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aslı güngör aşk herşeye değer şarkı sözü

aslı güngör aşk herşeye değer şarkı sözü

Öyle bir rüyaydın ki Sadece bir kez gördüğüm Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Aşk her şeye değer Seninle anladım Bin yıl geçse de sürer İçimde rüzgarın Aşk herşeye değer Seni seviyorum Sevmek suçsa eğer Kabul ediyorum Öyle bir yalnızlık ki Eşlik ediyor hayalin Gözlerin kapalı Yanımdasın hala sevgilim Gözlerin kapalı Yanımda...
  2. Aslı Zen'den İnsan Şarkısının Sözleri Bu Sayfamızda

Aslı Zen'den İnsan Şarkısının Sözleri Bu Sayfamızda

Aslızen İnsan Şarkı Sözleri Aslızen İnsan Şarkısı Sevgili melekler, yeni albümü Işık ile müzik marketlerde ki yerini alan Aslızen İnsan Şarkı Sözleri ile bu sayfamızda sizlerleyiz... Bazen şaşırtır insanı başına gelenler İleri gidemezsin duvar olur engeller Tam ışığı görmüşken üstüne gece çöker Başını öne eğme Küsüp boynunu bükme Aydınlık pek yakında Devran döner mi böyle...
  3. Aslı Zen'in Seslendirdiği Çamur Şarkısının Sözleri

Aslı Zen'in Seslendirdiği Çamur Şarkısının Sözleri

Aslızen Çamur Sözleri Aslızen Çamur Şarkı Sözü Sevgili melekler, az önce yeni albümü Işık 'tan İki Yaka şarkısının sözleri ile sizlerle birlikte olduğumuz Aslızen Çamur Şarkı Sözü bu sayfamızda sizlere... Zaman nasıl da su gibi akıyor Hava soğudu bak yağmur yağıyor Toprak suyla buluştu mis kokuyor Ufak ufak aşkın kokusu geliyor Sırılsıklam olmuşum umrumda değil Çamurla oynamak...
  4. Aslı Zen Hakan Altun Düeti  İki Huysuz İhtiyar Şarkısının Sözleri

Aslı Zen Hakan Altun Düeti İki Huysuz İhtiyar Şarkısının Sözleri

Aslızen İki Huysuz İhtiyar Şarkı Sözleri Aslızen İki Huysuz İhtiyar Şarkı Sözü Düet Hakan Altun Sevgili melekler, Aslı Zen Işık albümünde Hakan Altun ile düet yaptı. Biz de bu düeti Aslızen İki Huysuz İhtiyar Şarkı Sözleri sizlerle paylaşıyoruz... Aslızen: Çok eskilerde kaldı mutlu yıllarım Gittiğin gün öldüm bir daha yaşamadım Kalbime mühür vurdum başka ten tanımadım Öbür...
  5. Aslı Zen 'den Dur Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya

Aslı Zen 'den Dur Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya

Aslızen Dur Şarkısı Aslızen Dur Şarkı Sözleri Sevgili melekler, Değil mi şarkısının sözleri ardından bu sayfamızda da Aslızen Dur Şarkı Sözleri ile sizlerleyiz... Mazide kaldı adın Unuttum gitti insafsız Geri dönüşün yok imkansız Bende sana ait hiçbirşey yok Yeminler sözler ezbere söylenmiş Anladım dünya iyice kirlenmiş Dur dur dur Bir adım bile atma Sar sar sar Filmi...

Sayfayı Paylaş