gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aslı Zen Işık Albümü Tanıtımı ve Bilgiler

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aslı zen ışık albümü aslı zen ışık

Hayatı hakkında çeşitli bilgiler verdiğimiz müzisyen Aslı Zen ikinci albümü ile müzik marketlerde ki yerini aldı melekler. Biz de bu sayfamızda Aslı Zen Işık albümü ile ilgili bilgiler sunacağız sizlere....

Aslızen, dört yıllık bir aradan sonra ikinci stüdyo albümü 'Işık' ile dinleyicileriyle tekrar buluştu. Albümde yer alan şarkıların sözleri Aslızen'e, müzikleri ise Burak Saltan ve Aslızen’e ait. Akustik bir çalışma olan, altı şarkı ve bir remikse yer verilen 'Işık'ın düzenlemeleri Bahadır Tanrıvermiş ve Burak Saltan tarafından yapıldı. Albüm kayıtları İsmail Soyberk, Erdem Sökmen, Bahadır Tanrıvermiş, Türker Çolak, Mehmet Çelik gibi önemli isimlerin imzalarını taşıyor.

İlk klip Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde Çamur isimli hareketli şarkıya çekildi. Eylül ayı içersinde Seyhan Müzik etiketi ile raflardaki yerini alacak olan albüm öncelikli olarak dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Aslı Zen Işık Albümü Tanıtımı ve Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akşam Keyfinde buakşam Hakan Ural ve Aslı Zen var

Akşam Keyfinde buakşam Hakan Ural ve Aslı Zen var

aslızen kimdir aslı zen kimdir hakan ural hakan ural kaç yaşında aslı bu akşam ile ilgili bütün haberler burada....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Uzun süren ekran sessizliğini İpsiz Recep dizisiyle bozan Hakan Ural ile şarkıcı Aslı Zen 23 Mart Pazartesi akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde.. Hakan Ural’ın renkli sohbeti, Aslı...
  2. Aydıntepe ilçesi Tanıtım ve Bilgiler

Aydıntepe ilçesi Tanıtım ve Bilgiler

AYDINTEPE İLÇESİNİN TARİHİ Mevcut kaynaklara göre İlçenin yerleşim merkezi olarak kuruluşu Bayburt kadar eskidir. Aydıntepe İlçesinin bulunduğu bölge tarihin çeşitli dönemlerinde bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Yörenin bilinen en eski sakinleri Haldilerdir. Hitit kaynaklarında Bayburttan Dukamma adi ile bahsedilmiş olması M.Ö.3000-2500 yılları arasında Aydıntepe ve çevresinin...
  3. Kendi Ağzından Aslı Zen Hayatı İle İlgili Bilgiler

Kendi Ağzından Aslı Zen Hayatı İle İlgili Bilgiler

aslı zen kimdir aslı zen hayatı Sevgili melekler hayli ilginç ve maceralı bir hayatın ardından müzik dünyasına giren Aslı Zen hayatı ile ilgili bilgileri ve konu sonunda 2008 yılında kendisiyle gazeteci Sema Denker 'in yaptığı röportajı sizlere sunuyoruz... Aslı Zen uzun süredir müzik dünyasının içinde. Türkçe popu yakından takip edenler kendisini Kanal D'de yayımlanan 'Bir Yıldız...
  4. Aslı Zen İmzalı Değil mi Şarkısının Sözleri

Aslı Zen İmzalı Değil mi Şarkısının Sözleri

Aslızen Değil mi Şarkı Sözü Aslızen Değil mi Sözleri Sevgili melekler, az önce yeni albümü Işık'tan İki Huysuz İhtiyar Hakan Altun düetini paylaştığımız Aslızen Değil mi Şarkı Sözü ile sizlerleyiz bu sayfamızda... Dün gece düşünürken geçmişi Bir damla gözyaşımda boğuldum kaldım Kimbilir yanacak daha kaç kişi Silinmiyor yaralı kalpten aşk izi Kimse bilmez bu kalpte neler saklı...
  5. Umut Işığım Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Umut Işığım Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Bu konu; Umut Işığım Filmi Tanıtımı ve Fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer bu hafta hem dramatik hem komedi filmi izlemek istiyorum diyorsanız yarın vizyona girecek olan Umut Işığım filmi tam size göre. Başrollerini Bradley Cooper, Robert De Niro ve Jennifer Lawrence 'ın paylaştıkları film, dünya prömiyerini 2012 Toronto Film Festivali'nde yaptı ve gösterildiği...

Sayfayı Paylaş