gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Aslıhan Gürbüz Tam 16 Kilo Verdi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aslıhan gürbüz, aslıhan gürbüz haberleri, aslıhan gürbüz kaç kilo verdi

Sevgili melekler, uzun bir süre komedi dizisi Yahşi Cazibe'de başrol oynayan ve kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu Aslıhan Gürbüz, dizinin sona ermesinin ardından uzun bir süre sessizliğe gömülmüştü. Dizide azeri bir karaktere hayat veren Gürbüz yeni dizisi Zeytin Tepesi'yle tekrar ekranlara döndü. Eskisinden çok daha farklı bir halde kamera karşısına geçen Gürbüz tam 16 kilo vermiş!..

aslıhan1.jpg aslıhan2.jpg

Aslıhan Gürbüz Tam 16 Kilo Verdi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz seki 16 kilo verdi...

Deniz seki 16 kilo verdi...

Ünlü santaci Deniz Seki 5 ayda ceza evinde 16 kilo vermis meleklerim, ayrintilar burada... buyrun 5 aydır cezaevinde olan şarkıcı günlerini spor yaparak geçiriyor. Ünlü şarkıcı kendisini ziyaret eden yakınlarına ''Ben bile bu kadar kilo vereceğimi tahmin etmezdim. Spor ve üzüntü nedeniyle zayıfladım. 8 kilo daha vereceğim'' diyormuş. Kokain kullanmak ve kullandırmaktan...
  2. Aslıhan Gürbüz kimdir

Aslıhan Gürbüz kimdir

aslıhan gürbüz kimdir aslıhan gürbüz evlimi aslihan evlimi evli mi nereli aslıhan gürbüz kimdir, hayatı, biyografi ,hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. Aslıhan Gürbüz namı değer Yahşi Cazibe, günümüzün sevilen dizilerinden biri oaln "Yahşi Cazibe"nin yahşi güzeli hakkında merak ettiğiniz bilgileri paylaşıyoruaz Melek'ler. Aslıhan Gürbüz 16 Şubat...
  3. Tolgahan Sayışman Tam 10 Kilo Verdi!

Tolgahan Sayışman Tam 10 Kilo Verdi!

tolgahan sayisman tolgahan sayisman haberleri Sevgili melekler, ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman bir film projesi için tam 10 kilo verdi. Çekimlerine Büyükada'da başlanan Büyük Sürgün filminde bir faytoncunun oğlunu canlandıracak olan Sayışman bu 10 kiloyu tam 1.5 ayda verdi.
  4. Aslıhan Gürbüz Merdivenden Düştü!

Aslıhan Gürbüz Merdivenden Düştü!

aslıhan gürbüz, aslıhan gürbüz haberleri, aslıhan gürbüz kaza Sevgili melekler, ekranların güzel oyuncularından Aslıhan Gürbüz kaza geçirdi! Merdivenlerden düşen Aslıhan Gürbüz köprücük kemiğini kırdı. Milliyet yazarı İpek Durkal'ın köşesine taşıdığı haberin ayrıntıları şöyle... “Hayatımın toplamında almadığım ‘ev kazası’ haberini son iki ayda aldım. Aslıhan Gürbüz’ü de duyunca “Pes...
  5. Derya Baykal Tam 15 Kilo Verdi! Tıklayın!

Derya Baykal Tam 15 Kilo Verdi! Tıklayın!

derya baykal, derya baykal kilo verdi, derya baykal 15 kilo verdi Sevgili melekler, ünlü tiyatrocu, oyuncu ve sunucu Derya Baykal 8 ayda tam 15 kilo verdi. Yeni görüntüsüyle görenleri hayrete düşünen Baykal'ı zayıflatan isim yine Şeyda Coşkun. Ünlüleri zayıflatmasıyla bir anda meşhur olan Coşkun Gençlik ve Spor Bakanlığını da harekete geçirmiş, sertifika zorunluluğu için yeni bir kanun...

Sayfayı Paylaş