gebe
  1. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63

aslın nedir leyli

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Cennet-ul Meva tarafından paylaşıldı.

leyli ne demek
    Cok anlamli Biir siir Meleklerim Paylasmak istedim :)

Aslın nedir leyli

Bir kaç damla yaş
    Kalp kırıklarımı
    Yoksa umutsuzluklar içinde
    Bir damla umut mu?
    Umutlarla geldim sana
    Aslın nedir leyli
    Yanan kalbe devamı
    Yoksa ateşe alev misin?
    Yakma beni derken
    Asıl yakan sen misin?
    Aslın nedir leyli
    Ateş misin su mu?
    Hem kuru topraksın aşkınla susayan yüreğime
    Hem seller kadar seri
    Yüreğime birden dolan
    Aslın nedir leyli
    Cennet misin cehennem mi?
    Züleyha mısın?
    Leyla mı?
    Ben Yusuf kadar edepli
    Mecnun kadar sevdalı

harun.t.

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Çok güzel canım emeğine yüreğine sağlık tşkler...

aslın nedir leyli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlar aslında ne diyor

kadınlar aslında ne diyor

1. "İyi" Bu bir kadının haklı olduğunu bildiğini ancak canı daha fazla tartışmak istemediğini gösteren bir sözcüktür. İyi sözcüğünü bir kadının nasıl göründüğünü anlatmak için asla kullanmayın aksi takdirde yeni bir tartışmayı başlatırsınız. 2. "Beş dakika" Bu kadınına göre değişmekle beraber en azından yarım saat demektir. Sadece sizin maç izlemenizi...
  2. Yavuz Bingöl - Leyli Leyli

Yavuz Bingöl - Leyli Leyli

Mor kuşaklı karlı dağlar ararsa beni Uçurumlar kayalıklar sorarsa beni Yarim yıldızlara bakıp anarsa beni Deyin yardan ayrılalı tutmuyor eli Leyli leyli leyli leyli leyli leyli yar Yardan ayrı benim gönlüm hergün sonbahar Kuşlar uçup yaylalarda ararsa beni Ay ışığı gecelerde sorarsa beni Anam çıkıp yollarıma bakarsa benim Deyin yardan ayrılalı tutmuyor eli Leyli leyli leyli leyli leyli...
  3. Ebru Kayhan - Leyli Leyli

Ebru Kayhan - Leyli Leyli

ebru kayhan leyli leyli Yar sılamın yolarına pusu kurmuş gözlerin Örselenmiş güller gibi ağlar durur ellerin Uykularımı yağmalar kaç gecedir hasretin Şu ömrümü yollarına yalmışım gülüm Leyli leyli sabahıma doğan gülsün sevdiğim Leyli leyli seher vakti solan gülsün sevdiğim Leyli leyli yağmurlarda sönmez yürek yangınım Leyli leyli ummanlarda bensiz çölsün sen Yavru şahin bulutlarda arar bulur...
  4. Kadınlar aslında ne isterr

Kadınlar aslında ne isterr

ACABA NE İSTİYORUZ Erkeklerin kendisine aşık olmasını ister. Bu aşkın ölünceye kadar sürmesini ister. Anlayış ister. Bu anlayışın ömür boyu sürmesini ister. Affedilmek ister. Bu af ömür boyu olsun ister. Güzel olmak ister. Bu güzellik ömrü boyunca kalsın ister. İsminin bir ağaca kazınmasını ve bu vesileyle asırlık bir çınarın kurumasını ister. 80 yaşında bile olsa kendisine çıtır denilmesini...
  5. kadın nedir aslında

kadın nedir aslında

kadın nedir kadın nedir aslında bir kadın nedir bende daha anlamdım o zaman ben yaşamıyorum hadi bakem siz anlamışmısınız:) Kadın Nedir Aslında Bir kadın çocuktur aslında. Çocuk gibi davranmayı sever. Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini de ister. Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak okşamalıdır erkek kadını. Ama hiçbir kadın çocuk muamelesi görmek istemez....

Sayfayı Paylaş