gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Aslında Avukat Olan Şarkıcı Mavi Kimdir Hayatı....

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Şarkıcı Mavi Kimdir Şarkıcı Mavi Hayatı

Kaptan şarkısıyla şu sıralar çok dinlenen şarkıcı mavi aslında kimdir hayatı hakkında bilgi almak isteyen meleklerimiz sizler için Mavi'ye ait bazı bilgilerini paylaşıyorum....

Mavi Kimdir....

Mavi aslında mavi saçlı bir avukat. Bir gün yaşadığı hayattan ve etrafındaki takım elbiseli adamlardan sıkıldı. İşinden istifa etti. Ailesinin karşı çıkmasına rağmen, şarkı söylemeye başladı. Bir de albüm hazırladı. Çıkışını da 30 yaşındaki kadınların marşı olmaya aday ‘30’ isimli şarkıyla yaptı. Bize de bir kadının hayatını nasıl değiştirebileceğini anlattı

Mavi’nin (31) gerçek adı Ayşegül. Bu ismi arkadaşları yıllar önce mavi gözlerinden dolayı taktı ve öyle de kaldı. Çevresinde herkes onu Mavi olarak tanıdı, arkadaşları arkasından öyle seslenip çağırdı. Kendisi de bu durumdan çok memnundu. Öyle ki, sonunda saçlarını bile maviye boyadı: “Bildiğim tek şey, herkesin zamanla biraz ismine dönüştüğü. O gün bugündür, bana bir mavilik peydah oldu” diyor.

Selanik göçmeni avukat bir anneyle, Gümüşhaneli avukat bir babanın kızı. İlk konser teşebbüsünü dün gibi hatırlıyor. Beş yaşındayken, Efes Antik Tiyatrosu’nda üstsüz bir haldeyken elini mikrofona dönüştürdü. Mekanın akustiğinden de faydalanarak, karşındaki Alman turist kafilesine Ajda Pekkan şarkıları söyledi. Okul yıllarında, favori müzik grubu Duran Duran’ın parçalarını koridorlarda bağıra çağıra seslendirdi. Ardından müzik okuma aşkına kapıldı. Ama önünde büyük bir engel vardı: Ailesi!

“Ailem şarkıcıların ve oyuncuların günümüzden farklı algılandığı bir dönemde benim müzikle uğraşmamı istemedi. Üniversiteye girerken de sinema-televizyon yazmak istedim. Babam ‘oyuncu kız istemem’ dedi. Garantili bir mesleğim olması için ısrar etti. Kısaca tutucu bir ailem vardı. Hala da öyleler” diyor Mavi.

Aslında Avukat Olan Şarkıcı Mavi Kimdir Hayatı.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayatta herşey zordur aslında

hayatta herşey zordur aslında

*Beş yaşında idim. ** > > Babaannem rahmetli,pirinç ayıklıyordu. Bir tane yere > > düştü. Babaannem eğildi, aramaya > > başladı. Sağa bakıyor, sola bakıyor, bulmaya > > çalışıyor. Çocukluk iste,'aman babaanne dedim. Bir > > pirinç tanesi için bu kadar caba harcamaya, yorulmaya > > değer mi?' Rahmetli ilk defa sertleşti bana karşı, > > öfkeyle doğruldu....
  2. Aslında Adildir Hayat!!!

Aslında Adildir Hayat!!!

Aslında Adildir Hayat!!! Bir çoğumuzun sıkça duyduğu bir cümledir. "Hayat hiç Adil değil!!" Peki nedir Hayat? İçerisinde; Hüzün ve mutluluğu, yokluk ve varlığı, hastalık ve sağlığı, Açlık ve tokluğu, Kavuşma ve ayrılığı, doğum ve ölüm gibi kavramları barındıran yaşam gerçeğimiz değilmidir? Ve işi gücü nedir bilirmisiniz Hayat'ın? "Hergün elindekileri dağıtmak."...
  3. Şarkıcı Rüzgar Kimdir Hayatı Biyografisi

Şarkıcı Rüzgar Kimdir Hayatı Biyografisi

rüzgar kimdir rüzgar hayatı Genç gitaristlerden müzisyen Rüzgar hayatı hakkında bilgiler paylaşacağız sizlerle melekler :) Rüzgar 25.10.1977 istanbul doğumlu ilk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra Gaziantep’e babasının işi dolayısıyla taşındı ve lise eğitimine orada devam etti bu arada müzik yaşantışınada 1990 yılında başlamış oldu. Rüzgarı ilk etkileyen isim Barış...
  4. İşte Ünlü Şarkıcı Lana Del Rey Kimdir Hayatı....

İşte Ünlü Şarkıcı Lana Del Rey Kimdir Hayatı....

Lana Del Rey Kimdir Lana Del Rey Hayatı Başarılı şarkıcı Lana Del Rey kim olduğunu merak edenler ....Şimdilerde H&Min yeni yüzü olmaya hazırlanan Lana Del Rey başarısıyla ve şarkılarıyla kendini sevdirmeyi başarmış bir şarkıcı.... Bir anda parladı, şimdi herkes onu konuşuyor. Gerçek adı Elizabeth Grant’miş. Çok zengin bir ailenin kızıymış, işletme okuyacağına şarkıcı olmak...
  5. Şarkıcı Şimal Gülen Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler Buyrun

Şarkıcı Şimal Gülen Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler Buyrun

şimal gülen kimdir şimal gülen hayatı Sevgili melekler, Başlangıç adlı albümüyle çıkış yapan ve yeni Sibel Can olarak lanse edilen Şimal Gülen hayatı ve albümü hakkında bilgilerimiz şöyle... Başlangıç adlı albümüyle ilk çıkışını yapacak olan Şimal'in , prodüktörlüğünü Özken Ulusoy'un yaptığı Aranjörlüğünü Taşkın Sabah ve Erdem Kınay'ın üstlendiği söz ve müziği Şimal Gülen imzalı olan...

Sayfayı Paylaş