gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

aslında bir avuntuydu...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aslında bir avuntuydu... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aslında hiç birini sevmiyorum

aslında hiç birini sevmiyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bir kadın çocuktur aslında

Bir kadın çocuktur aslında

BIR KADIN COCUKTUR ASLINDA... Bir kadın çocuktur aslında. Çocuk gibi davranmayı sever. Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini de ister. Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak okşamalıdır erkek kadını. Ama her kadın çocukça da olsa dinlenilmesini dikkate alınmasını ister. Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz ama asla onu bir çocuk...
  3. her ayrılık bir başlangıçtır aslında...

her ayrılık bir başlangıçtır aslında...

her ayrılık yeni bir başlangıçtır her son yeni bir başlangıçtır aslında Yaşadıkça öğrenir insan hayatı. Kaybettikçe anlar değerini ve göremedikçe anlar sevdiğini. Çoğu zaman anlam verilmez bu sessiz gidişlere, bir de yürektense bu sevgi o zaman yaşamdan öğrendiklerini de unutur insan. Aşk’ a yakışmaz ayrılık, yakışan mutluluktur. Aşkı güzel yapan kıskançlıktır, sevdiğini benimsemektir, bazen...
  4. Bir kadın ÇOCUKTUR  aslında.

Bir kadın ÇOCUKTUR aslında.

Çocuk gibi davranmayı sever.Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini de ister. Birçocuğu okşar gibi incitmekten korkarak okşamalıdır erkek kadını. Ama herkadın çocukça da olsa dinlenilmesini, dikkate alınmasını ister. Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz, ama asla onu bir çocuk olarak görmeyeceksiniz. Bir kadın güçlüdür aslında. Hatta erkeklerden çok...

Sayfayı Paylaş