Aslında o kadar çok sorum varki??

• Konbuyu başlatan Gizemli Gözler..
  • Başlangıç tarihi
G

Gizemli Gözler..

Forum Okuru
Aslında o kadar çok sorum varki??
Merhaba ben yaklaşık iki senedir evliyim kahve falı bakmayı bilmezdim ama kendmi bildim bileli de merakım vardır? Benim kayınvalidem kahve falı bakıyor.. ilk tanıştğmzda yani bundan bir 6 sne öncesi varsayılan hislerime dayanarak benmde bakabileceğimi söyledi yok şu şekil bu oluyor şu şekil şu oluyor derken çat pat ona buna şuna buna derken baktım aile bireyleri tek tek dökülmeye başladı işte şu çıktı, bu çıktı demeye.İşin aslı ben orda gördüklerimi hisslerimle birleştirip dile getiriyordum.. Son hamlen henüz bir oğlu olan ve hamile olmayan ablamın bir ay sonra ortaya çıkacak gebeliğini görmem oldu.. İşin aslı benm şuanlık sorum kahve falı baktğımızda geceleri uyku problemi yaşarmıyız? Açıkcası bugünde bir arkadşmla görüştüm onla çok fazla ortak yanımız var o benm falıma baktı ben onun , Hee bu arada bu arkadşm dediğim bayan ablam diyebilirim işyerinden sadece tel. merhabalaştğm daha öncesinde çok fazla bir samimiyetm olmayan hayatı hakkında kaba taslak bilgilere sahip olduğum fakat asla püf noktalarına ve ince noktalarına dahil olmadğım saygıyla sevdğm bir ablam, benm özel hayatımda herzmn için onun için öyle olmuştur.. Tabi doğal olarak biz karşılıklı fallarımza bakarken onaylamaya devam ediyoruz, yani çıkıyor.. Bu uykusuzluk yaparmı? Yani bütün gece tek gr. uyku gelmezmi? şuan saat sabaha karşı 05.15 bütün gecedir gözümü bile kırpmadım uyumak istiorm ama uyku yok, onuda bırak nefes almakta güçlük çekior oturduğum yerde kasvet basıyor adeta.. Bu olaylar bana uzun zmndır oluyor özellikle yeni tanıştğım ve enerjimden etkilenen insanların gözlerindeki ışığı görebiliyorum kimisi bilinçsiz anlık saf duygularla, kimisi kıskanç haset duygularla çıkıyor ama belkide birçoğunun farkında dahi olmadan nazarları değiyor ve ben o gece bir gr uykusuzluk ve yorgnlk içinde uyuyamamanın acısını çekiyorum... Sizce ne yapmalıyım, özellikle göze gelmemek için ve kahve falı olayını kaldırmalımıyım? Şimdiden t.ederm :8

gizemli gözler gelecekten peygamber efendimiz dahi bilgi vermemişken bizler kimizki gelecek hakkında şu olacak bu olacak diye konuşabilelim..bence gece yaşadıkların uyku problemin nefes alamaman nazardan deil canım dinimizin fala ve vs şeylere müsade etmemesinden..

Geri