gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Asma Suyu Saça Nasıl Uygulanır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Asma Suyu Saça Nasıl Uygulanır ? Kızlar duyduğum kadarıyla asma suyunu saça sürüyorlarmış ama nasıl sürülüyor onu bilmiyorum lütfen bilen varsa bana da yazsın

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Saçlarınızın uzamasını sağlamak ve kepeklenmesini önlemek için saçlarınızı asma suyuyla yıkayın.
    Saçlarınızı her akşam bu suyla yıkıyabilirsiniz..

Asma yaprağı suyu yapılışı

10-12 adet taze asma yaprağını 1 Su bardağı kaynar suya koyarak 6-7 Dakika kaynattıktan sonra ılımaya bırakın.

Asma Suyu Saça Nasıl Uygulanır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler gliserin saça nasıl uygulanır buyrun öğrenelim

Melekler gliserin saça nasıl uygulanır buyrun öğrenelim

gliserin saça nasıl uygulanır gliserin saç maskesi bakımı uygulamaları burada arkadaşlar. Sağlık tırnaklar için gliserinin faydalarını biliyor ve hatta kendimde tırnak bakımımda, tırnakların çabuk uzaması için kullanıyordum. Gliserinin faydaları hakkında az da olsa bilgi sahibiydim ama az önce öğrendiğim kadarıyla gliserin saç bakımında da çok iyi geliyormuş Melek'lerim. Gliserin cilt bakım...
  2. Saç Mezoterapisi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Saç Mezoterapisi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Saç Mezoterapisi Nedir Saç Mezoterapisi Nasıl Uygulanır Saçlarınız çok döklüyorsa işte çözümü Saç Mezoterapisi denilen yöntemi sizinle paylaşıyorum meleklerim....Saçların dökülmesini önleyen bu yöntemle saçlarınız aynı zamanda hacim ve canlılık kazanacak.... Saç dökülmesine önlemek ve kontrol altında almak, saçta hacim ve canlandırma kazandırmak için saçlı deri bölgesine uygulanan...
  3. makine ile saça su lülesi nasıl yapılır

makine ile saça su lülesi nasıl yapılır

kızlar benim elimde makine var ama saçlarıma su buklesi lülesi yapmak istiyorum. Su dalgasını lülesini ben nasıl yaparım. ben saçımı su lülesi yapamıyorum makinemiz var nasıl su lülesi yapılır?
  4. Tarçınlı Su Diyeti Nasıl Uygulanır?

Tarçınlı Su Diyeti Nasıl Uygulanır?

tarçınlı su diyeti demet akalın diyeti gülben ergen diyeti Sevgili melekler, tarçınlı su diyeti ile önce Demet Akalın, sonra da Gülben Ergen fazla kilolarından kurtularak yaza fit bir giriş yaptılar. İki ünlü yıldızı kısa sürede zayıflatan tarçınlı su diyeti için bakın tarçın nasıl kullanmış; Toplam uzunluğu yaklaşık 60 cm olan çubuk tarçın 1 buçuk yemek kaşığı toz şeker 2 bardak su...
  5. Oksijenli suyla saç nasıl açılır?

Oksijenli suyla saç nasıl açılır?

Oksijenli su olarak bilinen suyun kimyasal ismi hidrojen peroksit olarak bilinir. Bazı durumlarda ve bazı saç tiplerinde saçı yıprattığı bilinen oksijenli suyu, doğal yöntemler deneyip sonuç alamayanlara öneriyoruz. Diğer yöntemlere göre çok daha çabuk sonuç verse de, saç için zararlı olmaması için kullanmadan önce ve sonra mutlaka saç kremi kullanılmalıdır. Oksijenli su ile saç rengi açma...

Sayfayı Paylaş