Aspirin ve Bal karışımı ile sivilcelere son

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Aspirin ve Bal karışımı ile sivilcelere son
aspirin ve bal maskesi sivilcelere aspirin aspirinle sivilce tedavisi sivilceye sivilce

Balın bir çok güzllik yönünden maskesini duymuştum.Ama aspirinle karıştırıp sivilceleri yok ettiğini ilkkez duydum:)Denemek isteyen olur belki diye paylaşmak istedim:)Deneyen varmı bilmiyorum ama Aspirine alerjiniz varsa kesinlikle denemeyin.
bal-ve-aspirin-7802.jpg

İşte gerekli malzemeler
*4 Aspirin,
*1 çay kaşığı bal,
*çay tabağı,
4 tane Aspirin`i küçük bir çay tabağına koyun. Elinizi ıslatın ve parmağınızda kalan su damlalarını, her tablete iki üç damla olacak şekilde, Aspirinler`in üzerine bırakın. Kısa süre sonra Aspirinler fazla ıslanmadan kolayca dağılacaklar.
Dağıtmak için parmağınızla ıslak Aspirin`in üzerine hafifçe bastırmanız yeterli. Aspirinler dağılınca üzerine bir çay kaşığı bal koyun ve iyice karıştırın. Bu karışımı yüzünüze sürün ve 10 dakika bekleyin. Eğer çok bal koyarsanız otururken yüzünüzden ballar damlar, bir çay kaşığı fazlasıyla yeterli olacaktır.
Zaman dolduktan sonra yüzünüzü ıslatıp dairesel hareketlerle yüzünüze masaj yapın. Bu maskenin peeling safhasına geçmesini sağlayacak ve yüzünüzü bir güze ölü derilerden kurtaracak. Yüzünüzü ılık suyla iyice yıkayın.

Not:Aspirine alerjiniz varsa kesinlikle denemeyin...

Geri