gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Asr suresi

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Cafer-i Sadik'a göre: Asr suresini rüyasinda okuyan veya dinleyen kisi sabirlidir, îslerini zorlukla yürütür, fakat sonunda kolaylik görür. Ticaretle ugrasirsa mali artar ve rizki bol ve bereketli olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada Asr Suresinl okudugunu görmek; müjdeye, kazanç ve menfaate, düsman üzerine galibiyete, sabirli olmaya ve hak olani tavsiyeye isarettir.

Asr suresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asrın şiiri:)))

asrın şiiri:)))

Asrın Aşk Şiiri Yaşanılanları Kontrol-S ile kaydedip, Kontrol-Z ile geri yaşıyorum Ben sevdamı download edip masaüstüne alıyorum. En çokta ekranı kapladığın o anı özlüyorum Italik yürüyüşlüm, Bold bakışlı sevdiğim... Öyle bir halt yedim ki, sakın affetme beni Simge durumuna küçült, saatlerce beklet beni Tüm sistemlerimi çökert, Ziple sıkıştır ve parçala Alt F4 ile kapat, Shift ile...
  2. Asrin AŞk Sİİrİ

Asrin AŞk Sİİrİ

Asrın Aşk Şiiri Yaşanılanları Kontrol-S ile kaydedip, Kontrol-Z ile geri yaşıyorum Ben sevdamı download edip masaüstüne alıyorum. En çokta ekranı kapladığın o anı özlüyorum Italik yürüyüşlüm, Bold bakışlı sevdiğim... Öyle bir halt yedim ki, sakın affetme beni Simge durumuna küçült, saatlerce beklet beni Tüm sistemlerimi çökert, Ziple sıkıştır ve parçala Alt F4 ile kapat,...
  3. Suretıl asr

Suretıl asr

Rüyada Asr Suresinl okudugunu görmek; müjdeye, kazanç ve menfaate, düsman üzerine galibiyete, sabirli olmaya ve hak olani tavsiyece isarettir.
  4. ASR Suresi hakkında bilgi ve Türkçe Meali

ASR Suresi hakkında bilgi ve Türkçe Meali

asr suresi ile ilgili hadisler asr suresi ile ilgili bilgiler hakkında bilgi bilgi duası ASR Asr, yüzyıl, ikindi vakti ve meyvenin suyunu çıkarmak gibi manalara gelir. "Asr"a yemin ile söze başladığı için bu adı almıştır. İnşirâh sûresinden sonra Mekke'de inmiştir. 3 (üç) âyettir. Sûrede kurtuluşun imana, iyi işler yapmaya hakkı ve sabrı tavsiye etmeye bağlı olduğu anlatılmıştır....
  5. Asr Suresi Duası Türkçe Anlamı

Asr Suresi Duası Türkçe Anlamı

asr suresi nedir,asr suresinin faziletleri,asr suresi ne için okunmalı,arapça asr suresi,türkçe asr suresi hakkında bilgiler Asr Suresi 3 ayettir, Mekke şehrinde indirilmiştir ve Kur’an-ı Kerim’de 30. cüzdedir. Kur’an-ı Kerim insanları sapkınlıktan hidayete, karanlıktan aydınlığa çıkarmak için gönderilmiş ilâhi bir kitaptır. Onun her suresinde insanlar için şifa vardır, nur vardır. Allah’ın...

Sayfayı Paylaş