gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Asrın Dev Projesi Marmaray 29 Ekim'de Açıldı!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

marmaray projesi, marmaray açıldı, marmaray nedir
    Sevgili melekler, "Londra'nın Çin'e bağlanması" olarak lanse edilen ve tam 9 yılda çalışması tamamlanan asrın dev projesi Marmaray, 29 Ekim 2013 günü (dün) hizmete sunuldu. Türkiye'nin en önemli projelerinden biri olan Marmaray, Asya ve Avrupa kıtasını denizin altından birbirine bağlayan ve tramvayla geçiş sağlayan bir proje. Kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren 15 gün süreyle ücretsiz olacak olan Marmaray projesinin açılışıyla ilgili detaylar şöyle...

marmaray2.jpg marmaray1.Jpeg

Asrın Dev Projesi Marmaray 29 Ekim'de Açıldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asrın şiiri:)))

asrın şiiri:)))

Asrın Aşk Şiiri Yaşanılanları Kontrol-S ile kaydedip, Kontrol-Z ile geri yaşıyorum Ben sevdamı download edip masaüstüne alıyorum. En çokta ekranı kapladığın o anı özlüyorum Italik yürüyüşlüm, Bold bakışlı sevdiğim... Öyle bir halt yedim ki, sakın affetme beni Simge durumuna küçült, saatlerce beklet beni Tüm sistemlerimi çökert, Ziple sıkıştır ve parçala Alt F4 ile kapat, Shift ile...
  2. Asr suresi

Asr suresi

Cafer-i Sadik'a göre: Asr suresini rüyasinda okuyan veya dinleyen kisi sabirlidir, îslerini zorlukla yürütür, fakat sonunda kolaylik görür. Ticaretle ugrasirsa mali artar ve rizki bol ve bereketli olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada Asr Suresinl okudugunu görmek; müjdeye, kazanç ve menfaate, düsman üzerine galibiyete, sabirli olmaya ve hak olani tavsiyeye isarettir.
  3. Suretıl asr

Suretıl asr

Rüyada Asr Suresinl okudugunu görmek; müjdeye, kazanç ve menfaate, düsman üzerine galibiyete, sabirli olmaya ve hak olani tavsiyece isarettir.
  4. Deve

Deve

Yolculuğa, kadri yüce bir kimseye, Deveye binmek bekar kimse için evlenmeye, evli kimse için hacca yahut rızka; devenin kendine binmesi birinden eza ve cefa görmeye, Bir şehirdeki birçok deve sel baskınına, sahrada görülen birçok deve yağmura, Deve ile uuğraşmak kavga etmeye, hastalığa, Evin önüne deve çökmesi, evde hasta varsa vefatına; Dişi devenin etiş kadın tarafından gelecek dünyalığa,...
  5. Dev

Dev

Rüyada dev görmek, siz ve rakipleriniz arasında büyük bir mücadele olacağının habercisidir. Rakiplerinizle mücadele vermek zorunda kalacaksınız. Eğer dev sizden kaçıyorsa, zenginliğin ve başarının işaretidir.Kişinin dev ile savaşması, düşmanlarını yenmesi ve başarılı olması anlamına gelir. Devin omuzuna çıkmak ise çok büyük başarı olarak yorumlanır.Rüyada masallarda anlatilan bir devi görmek,...

Sayfayı Paylaş