gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Asrın sapığı zengin olacak

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Asrın sapığı zengin olacak [​IMG]Öz kızına 24 yıl tecavüz eden Avusturyalı sapık baba, yaşadıklarını en çok parayı veren medya kuruluşuna satmak istiyor.

Avusturya'da evinin bodrumuna yaptırdığı özel hücreye kapattığı kızına 24 yıl boyunca tecavüz edip ondan yedi [​IMG]çocuk yapan Josef Fritzl, avukatı aracılığıyla bir açıklama yaptı. Dünya basını tarafından "asrın sapığı" ilan edilen Fritzl, yaşadıklarını "en çok parayı veren medya kuruluşuna satacağını" bildirdi. Fritzl'ın avukatı Ewz Plaz yaşanan süreçle ilgili olarak ise "Doktor ve polis kaynaklarından alınan bilgiler bugüne kadar sağlıklı olarak aktarılmadı" diye konuştu.

KIZI: DAVA AÇARIM

Öte yandan, babasının [​IMG]tecavüzüne uğrayan ve yıllarca hapis yaşayan Elisabeth Fritzl de bu gelişme üzerine avukatı aracılığıyla bir açıklama yaptı. Talihsiz kadın, bundan böyle medyada kendileri hakkında yapılan her türlü spekülatif habere karşı dava açacaklarını söyledi. Polis ve doktorlar tarafından özel hayatlarına ilişkin hiçbir bilginin basına verilmemesini isteyen Fritzl "Çocuklarımla birlikte özgür ve gözetlenmediğim bir hayat yaşamak istiyorum" dedi.

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Asrın sapığı zengin olacak
    ayyyy çok spıkça kızda nasıl dayanmış allahım bizden ırak eyle

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Asrın sapığı zengin olacak

okumustumm,yazik kiza

kiz dayanmadi dayanmak zorundaydi cünkü saklyiordu dayakla susutruyordu kaapilari kilitliyordu kizin hic imkaniy oktu kacmak icin

Asrın sapığı zengin olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asrın şiiri:)))

asrın şiiri:)))

Asrın Aşk Şiiri Yaşanılanları Kontrol-S ile kaydedip, Kontrol-Z ile geri yaşıyorum Ben sevdamı download edip masaüstüne alıyorum. En çokta ekranı kapladığın o anı özlüyorum Italik yürüyüşlüm, Bold bakışlı sevdiğim... Öyle bir halt yedim ki, sakın affetme beni Simge durumuna küçült, saatlerce beklet beni Tüm sistemlerimi çökert, Ziple sıkıştır ve parçala Alt F4 ile kapat, Shift ile...
  2. zengin

zengin

Paralı kimse görmek hayra delalet eden şeyler de görülürse ticarette para kazanmaya, hayra delalet eden şeyler görünmes ise iflas etmeye, Kişinin kendisine 'paralı adam' dendiğini görmesi, salih biri ise sermayesiz kar ve kazanç elde etmesine, fasık birii ise sözüne güvenilmez biri olduğuna; Zengin biri olduğunu görmek yoksulluğa, kanaat sahibi olmaya delalet eder.Rüyada zengin birini görmek...
  3. Asr suresi

Asr suresi

Cafer-i Sadik'a göre: Asr suresini rüyasinda okuyan veya dinleyen kisi sabirlidir, îslerini zorlukla yürütür, fakat sonunda kolaylik görür. Ticaretle ugrasirsa mali artar ve rizki bol ve bereketli olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada Asr Suresinl okudugunu görmek; müjdeye, kazanç ve menfaate, düsman üzerine galibiyete, sabirli olmaya ve hak olani tavsiyeye isarettir.
  4. Suretıl asr

Suretıl asr

Rüyada Asr Suresinl okudugunu görmek; müjdeye, kazanç ve menfaate, düsman üzerine galibiyete, sabirli olmaya ve hak olani tavsiyece isarettir.
  5. Zengin Olacak mısınız?

Zengin Olacak mısınız?

Gelecekte yaşamınızı zengin biri olarak mı devam ettireceksiniz? Test edin öğrenin! 1) Para sizin için çok önemli midir? • Evet • Hayır 2) Para için birçok şeyden vazgeçer misiniz? • Evet • Hayır 3) Aşk konusunda cesur adımlar atabilir misiniz? Sizin için hoşlandığınız kişilerle temasa geçmek kolay mıdır? • Evet • Hayır 4) İş ve okul dışında yıllardır uğraştığınız...

Sayfayı Paylaş