gebe
  1. jican

jican Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

astım ilacı(ahmet marankiden)alıntıdır.(çok faydalı)

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında jican tarafından paylaşıldı.

3 Şubat 2011 tarihinde Sabahın Sedası Programına konuk olarak katılan Ahmet Maranki Astım hastalarına şifa olacak bitkisel astım ilacı tarifi verdi. Asım İlacı Gerekli Malzemeler * Keçi boynuzu (harnup ) pekmezi,
    * Tahin,
    * hibiskus,
    * Zencefil,
    * Zerdeçal,
    * Karabiber,
    Astım İlacı hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Harnup pekmezinin içine, diğer malzemelerin tamamını karıştırın. Sabah, öğlen akşam 1 er kaşık tüketin.

astım ilacı(ahmet marankiden)alıntıdır.(çok faydalı) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahmet marankiden diyet tarfileri

ahmet marankiden diyet tarfileri

marankiden diyet ahmet marankiden diyet marankinin diyeti ahmet marankiden Kiraz Diyeti sabah öğle yeşil çay ile beraber yarım kilo kiraz. (beyaz kiraz) akşam gene yeşil çay ile beraber bir kase kiraz. başka hiçbir şey yenim içilmicek ara öğünlerde bitki çayları içebilirsiniz Karpuz Diyeti Sabah Öğle Akşam 1000 gram karpuz yeşil çay ile beraber. bu iki diyete dolunay vakti...
  2. Ahmet Maranki kabızlık tedavisi

Ahmet Maranki kabızlık tedavisi

ahmet maranki kabızlık ahmet maranki kabizlik kabızlık tedavisi tedavisi bebeklerde Prof. Dokdor Ahmet Maranki, kabızlık tedavisi için kuru incir tavsiye ediyor. Fakat nasıl tavsiye ediyor, nasıl uygulayın diyor. Gelin hep birlikte bilgi edinelim. Malzemeler : 5 adet kuru incir 1 bardak sıcak su Hazırlanışı : 5 adet kuru inciri iyice yıkadıktan sonra, 1 bardak sıcak suyun içine koyarak...
  3. Ahmet Maranki parazitler

Ahmet Maranki parazitler

ahmetmarankiparazitler ahmet maranki parazitler, ahmet maranki parazit tedavisi, ahmet maranki parazit, ahmet maranki parazit belirtileri, ahmet maranki parazitleri, ahmet maranki bağırsak parazitleri tedavisi, ahmet maranki bağırsak parazitleri, ahmet maranki bağırsak kurtları, ahmet maranki, ahmetmaranki, Merhaba Melek'ler, bu yazımızda Amhet Maranki'den parazitler ve parazit çeşitleri...
  4. Ahmet Maranki sarımsak kürü

Ahmet Maranki sarımsak kürü

ahmet maranki sarımsak, ahmet maranki sarımsak kürü, ahmet maranki sarımsak kürü tarifi, ahmet maranki sarımsak faydaları, ahmet maranki sarımsağın faydaları Ahmet Maranki, sarımsağın bir çok faydası olduğunu söylüyor her defasında ve sarımsaktan bahsederken de sarımsak kürünü öneriyor. Bizde meleklermekani.com olarak Maranki'nin sarımsak kürünün tarifini sunalım istedik ve sunuyoruzda:D:D...
  5. Ahmet Maranki tansiyon düşürmek

Ahmet Maranki tansiyon düşürmek

ahmet maranki tansiyon düşürmek ahmet maranki tansiyon yüksekliği ahmet maranki tansiyon düşürmek, ahmet maranki tansiyon yüksekliği, ahmet maranki tansiyon tedavisi, Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin tansiyon düşüren önerilerine ve uygulamalarına yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Sağlıklı bir insanda, normal tansiyon değerleri 120-80 olmalıdır. Büyük tansiyon veya küçük tansiyonun normalden...

Sayfayı Paylaş