gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Aston Martin One 77 dünyanın en pahallı otomobili

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aston martin one-77 ( resimleri aşağıda ) dünyanın en pahallı aracı arkadaşlarım, 2009 yılında piyasaya çıkacak bu otomobil. Bu otomobil Dünya üzerinde sadece 77 adet üretilecek. Dünyamızda şu anda küresel bazda kriz olduğunu varsayarsak bu araba için şimdiden 10 kişinin sırada olması baya ilginç geliyor insanlara. Ne para var adamlarda yahu :)

Bu arabanın fiyatı 2,5 milyon dolar yani türkçesi ile 3,5 milyon yetele yani eski para ile 3,5 tirilyon lira :D Bakalım bu arabayı Türkiye'de alan çıkacak mı. Araç için ilk müşteriler 340 bin dolar depozito yatırıyorlar yani 483 bin ytl yani 483 milyar :)
    Aston Martin aracın sadece skeçini yayınladı ve el yapımı karbon-fiber şaseye, alüminyum gövdeye, 12 silindirli 7 litre hacminde motora sahip olacağını belirtti. Aracın motorunun 550 beygir civarında, maksimum hızının da 350 km/s olacağı tahmin ediliyor.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aston Martin One 77 dünyanın en pahallı otomobili
    ben bunu bılgısayr oyununda dıe takmıyordum..harbıymıs ya...

paylasım için saol:drezıl olmaktan kurtuldum

Aston Martin One 77 dünyanın en pahallı otomobili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en pahalı otomobil!

en pahalı otomobil!

Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili" Bugatti Veyron 16.4 model serisi, Türkiye'de satışa sunuldu. Bugatti Veyron'un Türkiye'deki fiyatı 2,5-2,6 milyon avro civarında olacak. Doğuş Otomotiv-Bugatti Genel Müdürü Gino Bottaro, aracın tanıtıldığı basın toplantısında, bu markayı temsil eden dünyada 20. ülkenin Türkiye olduğunu belirterek, Bugatti'nin, 300 kilometrelik hıza 16,8...
  2. Dünyanın En Pahalı Arabası Aston Martin One-77

Dünyanın En Pahalı Arabası Aston Martin One-77

dünyanın en pahalı arabası 2011 dünyanın en pahalı arabası Dünya ekonomik krizle çalkalanırken dünyanın en pahalı arabası, 1,2 milyon sterlin değerindeki Aston Martin One-77 için 100 kişinin sıraya gidiği bildirildi. 320 kilometre hıza ulaşabilen bu muhteşem araba, Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen "Paris Motor Show" da tanıtıldı. Yalnızca 77 adet...
  3. Dünyanın en hızlı ve pahallı helikopteri S-97 RAİDER

Dünyanın en hızlı ve pahallı helikopteri S-97 RAİDER

s 97 raider helikopter kaç km hız yapar 11 metre boyundaki S-97 RAİDER çok hızlı, saatte 370 km hız yapıyor. Kuyruk pervanesi bildiklerimizin hiç birine benzemiyor. Bu pervane ve kanatçıklar ona müthiş bir manevra yeteneği sağlıyor. Üst ana pervaneler ise çift, bu ona müthiş bir güç ve hız sağlıyor. Bunda diğerlerindeki pata pata sesi yok oldukça sessiz sinek gibi vızıldıyor. Askeri modeli...

Sayfayı Paylaş