Astral Seyahat Acil Bakın

Young bride

Banned
Astral Seyahat Acil Bakın
ömer çelakıl astral seyahat astral seyahat ömer çelakıl
Merhaba melekler, belki bunu duymuşsunzudur.Bana sürekli sık sık gece uyurken yatakta kendimi yatarken görüyorum.Odamın içinde geziyorum ve yatakta kendi yattığımı görüyorum.Bugün bi arkadaşım geldi ve başka bi arkadaşımında böyle olduğunu söyledi psikolğa filan gitmiş ve psikolog astral yolculuktan bahsetmiş.İlk kez öğrendim böyle bir şeyi ruh bedenden ayrılıyormuş.Gerçekten de bunu yaşadım.Ama bunu bilinçli olarak yapanlarda varmış.Geziyolarmış gitmek istedikleri yere gidiyorlarmış.Yalnız kimse görmüyormuş. Alışkanlık haline getirenler bile varmış çok tehlikeli bir şeymiş. İnternetten yaptığım araştırmaya görede yapanlar deneyenler ve bilimsel bulgular var bu konu hakkında sizleride bilgilendireceğim.Belki yazıma inanmayıp bana kızanlar olabilir lütfen beni hoş görün aranızda böyle bişey yaşanyan varmı ? Eğer yaşayan varsa neler yaşadınız.Benimkiyle aynı mı merak ediyorum.Sizleride kısa sürede bu astral yolculuktan bahsedip bilgilendireceğim.Ayrıca yaşadığım bir rüya değil kendimi yatakta görüyorum.Korktuğum şey ise tekrar aynı şeyi yaşadığım farklı yerlere gitmek.

Sevgiler...

TV de duymuştum böyle bişeyin olduğunu ismi aklıma gelmiyo şu an bi prof bahsediyodu

Bunu yapmak için uğraşanlar varmış bir kaç denemeden sonra bu astral seyahete çıkabiliyorlarmış.Ama ben bilinç dışı ruhum bedenimden çıktığını görüyorum ama odamdan dışarı çıkmıyorum:D:D Akıllı ruhum ama korkuyorum şimdi :uhu:

bende izlemiştim tv de uyku halınde ruh bedenden çıkıyormuş Ömer Çelakıl'ın programında izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam :) hatta zamanını bılsem lınkını yollardım :/

Bilerek çıkmak içinde aylarca uğraşanlarda varmış bend eçok korkuyorum ama sürekli yaşıyorum.Sanırım psikologdan yardım almalıyım kendimden korkarım oldum.

Bunun adına bilgiye sahibim evet istersen gece istanbulu dolaşabilir uçabilir ve hatta yurtdısına cıkabilirsin gerçekten gidiyo oluyorsun öyle biliyorum ben deneyecektim fakaat tehlikeli olduğu için yapmadım... :) bu durumdan korkuyorsan sende bir psikologa basvur derim ..

bu konuyu bende duymuştum hatta yarışmada aref die biri bunu yaptı ve çok tehlikeli olduğunu söylemişti kontrol altında yapanlar var mış bnde korkarım umarım bi yolunu bulursun

Geri