gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Astral Seyahat Nedİr

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    Astral tam bir konsantrasyon sessizlik ve uzun uğraş zaman ister yıllarca çalışıp yapamayanlar mevcuttur. Burda ayrıca önemli olan gümüş kordonun varlığı sizi tekrar bedeninize ulaştıracak olan yoldur. Kordonun kopması imkansıza yakın zorluktadır fakat sizin astrale niçin çıktığınız önemlidir eğer başka varlıklara bulaşmak gibi bir düşünceniz var ise vazgeçiniz bu normal dünyada onlara bulasmaktan daha tehlikelidir. Eğer böyle bir düşünceniz yok ise korkacağınız hiç birşey yoktur bu konuda yeterince bilgilenip korkuları yenmek akıldan silmek bedenden çıkmaya sizi bir adım daha yaklaştırır

Astral Seyahat Nedİr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Astral Seyahat Teknİklerİ

Astral Seyahat Teknİklerİ

astral seyahat teknikleri astral seyahat başlangıç rüyada seyahate hazırlanmak ASTRAL SEYAHAT TEKNİKLERİ Astral seyahati gerçeklestirmenin türlü yöntemleri vardir.Herkes beden disina çikabilmek için kendisine özgü bir yöntem belirlemistir.Dogrusu da bence budur.Sizin için hangi yöntemin daha uygun oldugunu bulana hatta kendi metodunuzunu gelistirene kadar en çok kullanilan etkili yöntemlerle...
  2. Astral Seyehat nedir

Astral Seyehat nedir

ASTRAL SEYAHAT NEDİR Bedenimizi belirli bir süre terk ederek çeşitli yerlere düşünce hızı ile gidip, gittiğimiz yerlerde meydana gelen olayları izleyebilmemiz mümkündür. Parapsikoloji Enstitüleri'nde incelenen duyular dışı algılamalarımız arasında en ilginçlerinden biridir... Şuurumuzun bedenimizin dışına yansıması yada diğer bir tanımla, şuurluk alanımızın genişleyerek beden dışına taşma...
  3. Astral seyahat nedir

Astral seyahat nedir

astral hayat astral nedir seyahat vikipedi astra seyahat asra Ruhun bedenden ayrılması diye tarifte edilmektedir astral seyahat arkadaşlarım. Daha ayrıntılı bilgileri sunuyoruz. GENEL TANIM Astral seyahat terimi Okültizm’de ve Teozofi'de kullanılan bir terim olup, kişinin uyku gibi ruh ve beden bağlarının gevşediği hallerde esîrî beden ya da astral beden (Spiritüalizm’de duble) denilen...
  4. Astral Seyahat Acil Bakın

Astral Seyahat Acil Bakın

ömer çelakıl astral seyahat astral seyahat ömer çelakıl Merhaba melekler, belki bunu duymuşsunzudur.Bana sürekli sık sık gece uyurken yatakta kendimi yatarken görüyorum.Odamın içinde geziyorum ve yatakta kendi yattığımı görüyorum.Bugün bi arkadaşım geldi ve başka bi arkadaşımında böyle olduğunu söyledi psikolğa filan gitmiş ve psikolog astral yolculuktan bahsetmiş.İlk kez öğrendim böyle...
  5. Astral seyahat nedir?

Astral seyahat nedir?

Astral seyahat son günlerde gündem olan ve gerçekliği henüz tespit edilmemiş bir konudur. Genel bir tabirle, astral seyahat ruhun bedeni terk ederek farklı bir boyuta geçmesidir yani beşinci boyut. Bu geçiş sırasında bilinç açıktır ve ayrılan ruh bilinçte izlerini taşır. Bu konuda çeşitli araştırmalar yapılmakla beraber birçok örnekle de karşılaşılmıştır. Bu durum uyku sırasında, beş dakika...

Sayfayı Paylaş