Astroloji Testi yaptıranlar sizde yapın

kaprisli

Yeni Üye
Üye
Astroloji Testi yaptıranlar sizde yapın
astroloji testi astroloji testleri testler astrolojik testler
Hadi bakalım melişlerim bakalım astrolojiyle aranız nasıl...

1- evinize 3 gazete alınıyor. hepsinin astroloji sayfasını okur musn ?

a- Evet ve birbirleriyle karşılaştırırm.
b- Okurum tabii.
c- Birine bakarım.
d- Ne münasebet!

2- Yasemin boran ı tanıyor musn?

a- Hem de nasıl! O, Türkiye nin en ii astroloğu.
b- eet, bazen takip ediyorum.
c- Arkadaşlarım bir şeyler anlatıyor ama...
d- Yemek tariflerimi veriyor?

3- Plüton-Neptün kavuşumu Uranüs e kare yaparsa ne olur?

a- Güçlü enerjilerin bu yoğunluğuhayara alamet olamaz.
b- Kavuşum ii birşey ama kare kötü galiba...
c- O kadarınıda bilemeyeceğim.
d- Neptün de ne ?!

4-haftalık falnda bir partide hayatının aşkı ile karşılaşacağınız yazıyod. tam o sırada bir partiye davet edildin!

a- Zater biz orada tanıştık.
b- Gittim ama istediğim kadar iisini bulamadım.
c- ben o kadr kesin şeylere inanmam.
d- işimiz fallara kaldıysa, ohoooo!!!

5- 11 Eylül saldırısını önceden bilen bir astrolog yakında yaşadığın şehirde önemli bir doğu olayı olacağını söylüyor,

a- Başka bir şehre taşınmanız için aileme baskı yaparım.
b- Pimpiriklenirm ve o tarihte tatile çıkmak isterim.
c- Acaba mı ?.. Olabilir mi ?...
d- uydurmuş

6- Birinden hoşlandın, burcunu sorar mısın?

a- Sormakla kalmaz, astrolojik haritasını çıkarırım. Uygun değilsek hiç işim olmaz.
b- Önce kendiminkini söyler ona da sorarım.
c- o bana sorarasa bnde ona sorarım.
d- Ne ilgisi var canım!

7- Astrolojiye göre diyet konusunda ne düşünüyorsn?

a- Nasıl böyle ince kaldım sanıyorsunuz?
b- Uyan bazı şeyler var.
c- Okudum ama anlamadım.
d- Diyetle işim olmaz.

8- Çin burcunu biliyor musun ?

a- Tabi ki; ben bir toprak ejderhasıyım.
b- Yılan burcuymuşum.
c- Biliyordum ama unuttum.
d- Hepsi bitti de Çin burcu mu başladı.

Cevap: Astroloji Testi

DEĞERLENDİRME

A'LAR ÇOKSA: Bravo valla. Bu mesele sende merak olmakttan çıkmış, biraz takıntı haline gelmiş gibi. Burcuna sormadan adım atmıyorsun. Mesela Merkür retro girerken evden çıkmaz, Venüs retrosunda Murat Boz gelip aşkını ilan etse bile bakmazsın.

B'LER ÇOKSA: Yeni sardırmış olmalısın. İçinde bir heyecan kasıgası, bir kapışma var. Burcunu biliyorsun, yükselenini de öğrenmişsin. Hatta ay burcunun gel-gitleri konusnda bile bilgin var. Bize kalırsa dozunda bir ilgir var. Öğrenmeye, bilgilenmeye devam et çok yararını görebilirsin.
C'LER ÇOKSA : Kulağında birşeyler kalmış. Çevreden 'bu sene Başkların ii senesiymiş, gelecek yilda Terazilerin olacakmış' gibi sinyaller alıyorsun. O yüzden ortam uyarsa bu konuları konuşursun. seninki biraz konuya fransız kalmama durumu. Sana zararı yok bunun ama faydası da yok.
D'LER ÇOKSA : Nostradamus( u İsviçde yapımı saat markası sananlardansın. Hayatında burç sözcüğünün hiç anlamı yok. Bu tür muhabbetleri yapanlara da uzaydan gelmiş ya da sıyırmış muamelesi yapıyorsun. belki biraz bu tarz sohbetleri katılman, burcunu takip etmene yaralı olabilir.

C'LER ÇOKSA : Kulağında birşeyler kalmış. Çevreden 'bu sene Başkların ii senesiymiş, gelecek yilda Terazilerin olacakmış' gibi sinyaller alıyorsun. O yüzden ortam uyarsa bu konuları konuşursun. seninki biraz konuya fransız kalmama durumu. Sana zararı yok bunun ama faydası da yok.

sagol canim

ben burçları okurum ama bu sonuçta hiç ilgim olmayan d ler çoğunlukta çıktı ... o kadarda ayrıntıya girmem burçlarda öelsine okurum güğnlük burcu :D:D

tskler cnm ... :):)

Kulağında birşeyler kalmış. Çevreden 'bu sene Başkların ii senesiymiş, gelecek yilda Terazilerin olacakmış' gibi sinyaller alıyorsun. O yüzden ortam uyarsa bu konuları konuşursun. seninki biraz konuya fransız kalmama durumu. Sana zararı yok bunun ama faydası da yok.

Geri