gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Astsubayların gözü Başbakan'da

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Astsubayların özlük haklarını iyileştirecek kanun tasarısının hazırlanarak Başbakan'a sunulduğu açıklandı. Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, astsubayların özlük haklarını iyileştirecek kanun tasarısı hazırladıklarını ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın görüşüne sunduklarını bildirdi.
    AK Parti İzmir İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Milli Savunma Bakanı Gönül, dün AK Parti Balçova Belediye Başkan Adayı Kamil Öztürk'ün seçim çalışmalarına katılarak, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Balçova Şubesini ziyaret etti.

TEMAD Balçova Şube Başkanı Faruk Özeren, Bakan Gönül'den astsubayların özlük haklarının iyileştirilmesi konusunda destek istedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla astsubayların özlük haklarının düzeltilmesine yönelik kanun tasarısı üzerinde çalışıldığını belirten Bakan Gönül'ün, ''Başbakanımızın talimatıyla gerekli çalışmalar yapıldı. Genelkurmay Başkanlığından görüş aldık. Özlük haklarınızı düzenleyen kanun tasarısını hazırladık, Başbakanımızın görüşüne sunduk'' şeklinde bilgi verdiği açıklandı.

Astsubayların gözü Başbakan'da konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sehit Astsubayin Son Mektubu!!

Sehit Astsubayin Son Mektubu!!

Merhaba Hayatım Öncelikle senden özür dilemek istiyorum. İçtenlikle özür dilerim canım. Şu günler benim için çok zor. Bana hak vereceğin kanısındayım. Seninle sözlülük süremiz hemen hemen yılını bulacak. Ama ben seni göremiyorum. Seninle olamıyor, el ele gezip, gülüp eğlenemiyorum. İşin en kötü yanı da senden uzakta olmam ve elimden herhangi bir şeyin gelmeyişi. Telefonda konuşmak veya böyle...
  2. Kahraman astsubay

Kahraman astsubay

Teröre karşı canını hiçe sayarak mücadele eden Mehmetçiklerin, içlerindeki vatan sevgisinin büyüklüğü bir kez daha gözler önüne serildi. Şırnak'ın Silopi İlçesi kırsalında geçtiğimiz hafta PKK'lı teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen Jandarma Komando Astsubay Onur Bakbak'ın, yaralanmasına rağmen saatlerce çatışmayı sürdürdüğü ortaya çıktı. Astsubay...
  3. Gölcük Donanma Komutanlığı Astsubay Orduevi'nde yangın çıktı

Gölcük Donanma Komutanlığı Astsubay Orduevi'nde yangın çıktı

gölcük donanma komutanlığı karamürsel orduevi gölcük orduevi astsubay donanma resimleri Gölcük Donanma Komutanlığı Astsubay Orduevi'nde çıkan yangın kontrol altına alındı. Üç saat süren yangında 1 asker zehirlendi. Saat 19.00 sıralarında Astsubay Orduevi'nin mutfağında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede binayı saran yangına ilk olarak Donanma Komutanlığı itfaiye ekipleri müdahale...
  4. PKK'lı Astsubay yakalandı

PKK'lı Astsubay yakalandı

mengende terörist Terörist her yerde. Hatta ordunun bile içinde. Bugün yapılan operasyonda bir astsubay yakalandı. Üstelik o astsubay PKK'lıydı... İstanbul'da, cinayet, yaralama, adam kaçırma, gasp, silahlı saldırı, uyuşturucu madde ticareti ve hırsızlık olaylarına karıştığı öne sürülen bir çete yakalandı. Aralarında bir astsubayın da bulunduğu 27 zanlı adliyeye sevk edilirken, çetenin...
  5. Başbakan'dan Nejat Uygur İçin Taziye Mesajı...

Başbakan'dan Nejat Uygur İçin Taziye Mesajı...

nejat uygur, nejat uygur haberleri, nejat uygur öldü Sevgili melekler, dün akşam üstü tedavi görmekte olduğu hastanede hayatını kaybeden tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Nejat Uygur için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bir taziye mesajı yayınladı. Erdoğan mesajında, "Tiyatro ve sinema sanatlarımızın önde gelen isimlerinden biri olan, mizah ustası Nejat Uygur’un vefatını büyük bir...

Sayfayı Paylaş