gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Asuman Dabak, televizyon dizilerindeki oyuncuları eleştirdi.

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Tiyatro oyuncuğundaki başarısını dizi ve filmlerde devam ettiren Asuman Dabak, televizyon dizilerindeki oyuncuları eleştirdi. [​IMG]

'Uzmantv.com' sitesine konuşan Dabak, "Artık herkes oyuncu olmaya başladı. Ahbap-çavuş ilişkisiyle rol alınıyor. Yoldan geçen, oyuncu yapılmaya başlandı. Gözü güzel, boyu posu var diye insanlar oyuncu yapılıyor. Adam armuda da sevgilisine de aynı bakıyor. Artık bu işler bu kadar ucuz olmamalı" dedi.

Eğitim almadan olmaz
    Televizyon dizilerinde yer almak isteyenlerin mutlaka eğitim almaları gerektiğini söyleyen Dabak sözlerine şöyle devam etti: "Oyunculukta yetenek çok ön planda ancak eğitimsiz olmaz. Oyunculuk çok ciddi sabır ve eğitim süresi gerektiren, sürekli kendinizi yenilemek zorunda olduğunuz bir iştir.

Asuman Dabak, televizyon dizilerindeki oyuncuları eleştirdi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dabak

Dabak

Rüyada dabak yapan kimseyi görmek, hastaliktan kurtulmaya isaret eder. Rüyada bir doktoru dabakci olarak görmek, o doktorun tabebette mahir olmasina ve elinden birçok hastalann sifa buldugunua isarettir. Ancak o doktorun dabak ettigi deri bozulmus ve kokmussa, doktorun cahil ve hileli bir kimse olduguna isarettir. Dabakci, eger dünya islerine isaret ederse, rüya sahibinin tehlikeden...
  2. Dizideki oyuncular ve karakterleri

Dizideki oyuncular ve karakterleri

sonbahar oyuncuları küçük kadınlar karakterleri küçük kadınlar karakterler sonbahar dizi oyuncuları isimleri dizisi isimleri Oyuncular Adı Soyadı Dizideki Karakteri Beren Saat Yasemin Cansel Elçin Ahmet Okan Yalabık Necdet Engin Şenkan Rıza Ayda Aksel Selma Lale Mansur Nezahat Avni Yalçın Şevket Hüseyin Avni Danyal Adnan Menderes Nergis Öztürk Senaryo Yazarları Adı Soyadı...
  3. Hz.yusuf dizisinin diğer oyuncuları

Hz.yusuf dizisinin diğer oyuncuları

Hz.Yusuf Dizisi biteli epey vakit oldu ama etkileri hala bitmedi. Halla nette en çok aranılan konulardan biri. Ben de Şimdiye kadar bu dizi ve oyuncular hakkında bilgi vermeye çalıştım. Mostafa Zamani’nin, Katayoon Riahi’nin, Hossein Jaafari’nin hatta Hediye Terhani’nin fotoğraflarını verdim.Arkadaşlarım daha çok oyuncuya ulaşmamı istiyorlar . Bu gerçekten çok zor inanın. Çünkü yazılanlar hem...
  4. Sultan dizisinin oyuncuları oyuncu kadrosu

Sultan dizisinin oyuncuları oyuncu kadrosu

Sultan dizisi kanal D de yaayınlanıcakta arkadaşlarım oyuncuları ve oyuncu kadrosu hakkında bilgi verir misiniz bana sğln
  5. İran'dan Türk Dizilerine Eleştiri

İran'dan Türk Dizilerine Eleştiri

Bu sayfa; İran'dan Türk Dizilerine Eleştiri haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ortadoğu ülkelerinde beğeniyle izlenen Türk dizilerine İran'dan eleştiri geldi. İran'ın yaptığı açıklamaya göre ülkede artan boşanmaların sebebi Türk dizileri. İşte detaylar... GEÇTİĞİMİZ günlerde İran’daki boşanmaların giderek arttığına dair bir haber, yeterince yankı bulmadan gündemden...

Sayfayı Paylaş