gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Asuman Krause - Aşkı Bana Sakla

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Asuman Krause - Aşkı Bana Sakla anladim artik bu askimda bitti
    zamansiz oldu hic hazir degildim
    hersey senle guzeldi senle buldum kendimi
    nedir kalbimin hali yinede

aski bana sakla senin esirinim baskasina bakma yoksa deliririm
    bu gidisin beni yedi bitirdi kalbimin sokaklari bosaldi gitti
    sanki yasamayi ben hak etmedimmi hayat senle basladi gunler birden kisaldi
    kalbim sende rehin kaldi yinede

bu gidisin beni yedi bitirdi,kalbimin sokaklari bosaldi gitti
    sanki yasamayi ben hak etmedimmi?hayat senle basladi gunler birden kisaldi

hayat senle basladi gunler birden kisaldi

Asuman Krause - Aşkı Bana Sakla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asuman Krause - Diyemedim Sana

Asuman Krause - Diyemedim Sana

Asuman Krause - Diyemedim Sana sanki bir masaldı sanki bir rüya büyüsü bozulur da hani anlamazsın ya... puslu bir anıydı o eski bir hatıra sahipsiz başıboş kaldım uzaklarda korkular sarmış aşkın etrafını suskun kalmış diller bekle cevabını yüreğim yanıyor görsem bakışını nasıl veda eder nasıl giderim... çok değil bir kaç saat belki bir kaç gün daha yanımda kal diyemedim diyemedim sana... çok...
  2. Asuman Krause - Çok Yalnızım

Asuman Krause - Çok Yalnızım

Asuman Krause - Çok Yalnızım hergün birşey daha akıp gider ömrümüzden ömrümüzden... neden niye diye hiç sorma durgunluğum bu yüzden, bu yüzden.. sence yeteri kadar acı çekmedik mi? sence dertlerimize bin dert eklemedik mi? bence bitsin artık bu çekilen acılar yeter artık bitsin dinsin bu sancılar kanadınmı kırık uçamadınmı bana ansızın gelip konamadın mı yanıma çaresizmi kaldın sevgilim...
  3. Asuman Krause - Aslında

Asuman Krause - Aslında

Asuman Krause - Aslında gülmedim gidince anladım sensizlik zor zorladım kendimi bulamadım çaresini yordum aklımı günlerce neden böyle olduk diye unuttum diyordum seni soran herkeze... aslında ayrılık vuruyor, gözlerim ağlıyor sensizlik olmuyor... aslında hasretin yakıyor, sabrımı zorluyor sensizlik olmuyor aslında...
  4. Asuman Krause İle Söyleşi

Asuman Krause İle Söyleşi

popüler mankenlerden olan Asuman Krause çekimlerden çekimlere koşuyor yoğun iş temposunda aşkada yer ayırmayı ihtimal etmemiş hayatının aşkını bulduğunu söyleyen Asuman Krause'nin bu aşkı bakalım nekadar sürer!....... 'HAYAT ARKADAŞIMI BULDUM!' ASUMAN KRAUSE ŞİMDİLERDE BİR YANDAN ALBÜM VE SAHNE ÇALIŞMALARI YAPARKEN, DİĞER YANDAN DA EKRANLARIN YENİ YARIŞMA PROGRAMI ‘WİPEOUT’U SUNUYOR....
  5. Asuman Krause kilo aldı

Asuman Krause kilo aldı

asuman krause bikinili asuman krause kilo aldı, kilosu, bikinili görüntüleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Eski manken ve yeni sunucu Asuman Krause, bikinili görüntülendi ve kilo aldığıda dikkatlerden kaçmadı Melek'lerim:) “Wipe Out”un esprili sunucusu Asuman Krause, arkadaşları ve ailesiyle Bodrum tatiline devam ediyor. Önceki gün Gündoğan’da objektiflere takılan...

Sayfayı Paylaş