gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Asuman Krause İle Söyleşi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

popüler mankenlerden olan Asuman Krause çekimlerden çekimlere koşuyor yoğun iş temposunda aşkada yer ayırmayı ihtimal etmemiş hayatının aşkını bulduğunu söyleyen Asuman Krause'nin bu aşkı bakalım nekadar sürer!.......
    'HAYAT ARKADAŞIMI BULDUM!'
    ASUMAN KRAUSE ŞİMDİLERDE BİR YANDAN ALBÜM VE SAHNE ÇALIŞMALARI YAPARKEN, DİĞER YANDAN DA EKRANLARIN YENİ YARIŞMA PROGRAMI ‘WİPEOUT’U SUNUYOR. HAZIRCEVAPLILIĞI VE ESPRİLERİ İLE EKRANLARA NEŞE KATIYOR. KRAUSE İLE YARIŞMAYI MÜZİK VE PODYUM DÜNYASINI, ÖZEL HAYATINI KONUŞTUK...

Asuman Krause 'Kendi şini güzel yapan herkesi takdir ederim her zaman. Bazı isimleri benimle kıyaslıyorlar falan çok saçma buluyorum. Ben sahneye çıktığımda hem sesimle hem görüntümle orayı dolduruyor muyum? Dolduruyorum. Bitti. Başka yok işte. Önemli olan beni iyi değerlendirebilmek. Bu da Türkiye’de çok iyi yapılıyor mu, onu bilmiyorum. Yurt dışında olsam çok başka türlü kıymetim bilinir. Bunu açık söylemek zorundayım.

‘Wipeout’ için ben bence doğru bir seçimim. Doğru kullanıldım. O insanların bunu görebilmesi ne kadar güzel. İşimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Ama Türkiye’de maalesef böyle değil. Herkesin birbiriyle bir derdi var. O yüzden de ilerleyemiyoruz, birtakım şeylere geniş bakamıyoruz. İnsanlar başkaları ile o kadar çok uğraşıyor, o kadar fesat ve o kadar harisler ki bir türlü gelişemiyorlar. '

'HAYAT ARKADAŞIMI BULDUM’
    'Altı aylık güzel bir ilişki yaşıyorum. Hayat arkadaşım. Çok iyi anlaşıyoruz. Her şeyden önce çok iyi arkadaşız. Bazen birbirimize “Kanka ne haber?” falan deriz. Güzel bir yolda yürüyoruz.'

Asuman Krause İle Söyleşi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asuman Krause - Tenimizin Uyumu

Asuman Krause - Tenimizin Uyumu

Asuman Krause - Tenimizin Uyumu ben kalbimi yolda bulmadım ki elbette benimde kurallarım var asla olmaz diye diretmiyorum kendime ettiğim yeminlerim var hoşlandım demekle herşey bitmiyor sevmeninde kendince bir adabı var aşk gemisi kuru lafla gitmiyor her şeyin kendince bir usulü var dert etme aşk bulur kendi yolunu ellerimle kazmam ben kendi kuyumu bilmeliyim önce huyunu suyunu sonra çok...
  2. Asuman Krause - Diyemedim Sana

Asuman Krause - Diyemedim Sana

Asuman Krause - Diyemedim Sana sanki bir masaldı sanki bir rüya büyüsü bozulur da hani anlamazsın ya... puslu bir anıydı o eski bir hatıra sahipsiz başıboş kaldım uzaklarda korkular sarmış aşkın etrafını suskun kalmış diller bekle cevabını yüreğim yanıyor görsem bakışını nasıl veda eder nasıl giderim... çok değil bir kaç saat belki bir kaç gün daha yanımda kal diyemedim diyemedim sana... çok...
  3. Asuman Krause - Çok Yalnızım

Asuman Krause - Çok Yalnızım

Asuman Krause - Çok Yalnızım hergün birşey daha akıp gider ömrümüzden ömrümüzden... neden niye diye hiç sorma durgunluğum bu yüzden, bu yüzden.. sence yeteri kadar acı çekmedik mi? sence dertlerimize bin dert eklemedik mi? bence bitsin artık bu çekilen acılar yeter artık bitsin dinsin bu sancılar kanadınmı kırık uçamadınmı bana ansızın gelip konamadın mı yanıma çaresizmi kaldın sevgilim...
  4. Asuman Krause - Aslında

Asuman Krause - Aslında

Asuman Krause - Aslında gülmedim gidince anladım sensizlik zor zorladım kendimi bulamadım çaresini yordum aklımı günlerce neden böyle olduk diye unuttum diyordum seni soran herkeze... aslında ayrılık vuruyor, gözlerim ağlıyor sensizlik olmuyor... aslında hasretin yakıyor, sabrımı zorluyor sensizlik olmuyor aslında...
  5. Asuman Krause kilo aldı

Asuman Krause kilo aldı

asuman krause bikinili asuman krause kilo aldı, kilosu, bikinili görüntüleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Eski manken ve yeni sunucu Asuman Krause, bikinili görüntülendi ve kilo aldığıda dikkatlerden kaçmadı Melek'lerim:) “Wipe Out”un esprili sunucusu Asuman Krause, arkadaşları ve ailesiyle Bodrum tatiline devam ediyor. Önceki gün Gündoğan’da objektiflere takılan...

Sayfayı Paylaş