gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Asuman Krause Ümit Erdim Aşkı Bitti!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

asuman krause haberleri ümit erdim haberleri asuman krause ümit erdim

Sevgili melekler, herkesin evlenecekleri gözüyle baktığı Asuman Krause ve Ümit Erdim ayrıldılar. Aynı evde yaşayan 28 yaşındaki Erdim ile 37 yaşındaki Krause'nin büyük aşkı sona erdi. Sadece birkaç kez konser çıkışı ve eğlencede görüntülenen çiftin ayrıldığı ortaya çıktı. 28 yaşındaki Erdim aynı evde yaşadığı ve "Hanımım" dediği 37 yaşındaki Krause'nin yıllardır beraber proje yaptığı Endemol Türkiye'yle çalışıyordu. Ümit Erdim Krause'den ayrıldıktan sonra twitter sayfasından daha önce paylaştığı fotoğraflarını da sildi. Erdem Rihanna konserine tek başına geldi ve ayrılık iddialarını doğruladı. Krause, Facebook ve Twitter gibi paylaşım siteleriyle ilgili de, "'Amaçlarından sapılıyor ben söyleyeceğim şeyi giderim yüz yüze söylerim"' diyerek sanal alemdeki meslektaşlarına göndermeler yaptı.
    MİLLİYET

Asuman Krause Ümit Erdim Aşkı Bitti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asuman Krause - Çok Yalnızım

Asuman Krause - Çok Yalnızım

Asuman Krause - Çok Yalnızım hergün birşey daha akıp gider ömrümüzden ömrümüzden... neden niye diye hiç sorma durgunluğum bu yüzden, bu yüzden.. sence yeteri kadar acı çekmedik mi? sence dertlerimize bin dert eklemedik mi? bence bitsin artık bu çekilen acılar yeter artık bitsin dinsin bu sancılar kanadınmı kırık uçamadınmı bana ansızın gelip konamadın mı yanıma çaresizmi kaldın sevgilim...
  2. Asuman Krause - Aşkı Bana Sakla

Asuman Krause - Aşkı Bana Sakla

Asuman Krause - Aşkı Bana Sakla anladim artik bu askimda bitti zamansiz oldu hic hazir degildim hersey senle guzeldi senle buldum kendimi nedir kalbimin hali yinede aski bana sakla senin esirinim baskasina bakma yoksa deliririm bu gidisin beni yedi bitirdi kalbimin sokaklari bosaldi gitti sanki yasamayi ben hak etmedimmi hayat senle basladi gunler birden kisaldi kalbim sende rehin kaldi...
  3. Asuman Krause - Aslında

Asuman Krause - Aslında

Asuman Krause - Aslında gülmedim gidince anladım sensizlik zor zorladım kendimi bulamadım çaresini yordum aklımı günlerce neden böyle olduk diye unuttum diyordum seni soran herkeze... aslında ayrılık vuruyor, gözlerim ağlıyor sensizlik olmuyor... aslında hasretin yakıyor, sabrımı zorluyor sensizlik olmuyor aslında...
  4. Asuman Krause ve Ümit Erdim

Asuman Krause ve Ümit Erdim

ümit erdim asuman krause asuman krause ümit erdim boyu Asuman Krause Ümit Erdim, sevgilimi, sevgili, aşk yaşıyorlar, birlikteler, haberleri ve resimleri burada arkadaşlar Haklarında aşk yaşıyorlar iddialarına, kesin cevap vermeyen Asuman Krause ve Ümit Erdim, birlikte görünmekten de kaçınmıyor Melek'lerim. İlk kez İstanbul’daki bir restoranda görüntülenen, sonra Bodrum’da objektiflere...
  5. Asuman Krause kilo aldı

Asuman Krause kilo aldı

asuman krause bikinili asuman krause kilo aldı, kilosu, bikinili görüntüleri, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Eski manken ve yeni sunucu Asuman Krause, bikinili görüntülendi ve kilo aldığıda dikkatlerden kaçmadı Melek'lerim:) “Wipe Out”un esprili sunucusu Asuman Krause, arkadaşları ve ailesiyle Bodrum tatiline devam ediyor. Önceki gün Gündoğan’da objektiflere takılan...

Sayfayı Paylaş