gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Asuman Krause'nin sürpriz birlikteliği

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ümit erdim asuman asuman krause ümit erdim asuman krause, ümit erdim, birliktemi, aşk, haberleri burada arkadaşlar

Henüz tam kesinleşmiş olmasada, akıllarda "acaba mı?" dedirten bir haberi aktaracağız sizlere Melek'ler. Şayet şüpheler doğru ise Asuman Krause'ye mutluluklar diliyoruz, değilsede ömür boyu mutluluklar diliyoruz :D:D

Asuman Krause, önceki akşam oyuncu Ümit Erdim’le objektiflere yakalandı.

Akşam saatlerinde Bebek Midpoint’te buluşan, ard ından Kuruçeşme’deki bir kafeye geçen ve geç saatlere kadar mekanda kalan ikilinin samimiyeti dikkat çekiciydi. Zaman zaman başını Erdim’in göğsüne yaslayan Krause, fotoğraflarının çekildiğini fark edince büyük panik yaşadı.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu cocuk cok sempatik olabilirler neden olmasın :D

Asuman Krause'nin sürpriz birlikteliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürpriz

Sürpriz

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır
  2. Asuman Krause - Aslında

Asuman Krause - Aslında

Asuman Krause - Aslında gülmedim gidince anladım sensizlik zor zorladım kendimi bulamadım çaresini yordum aklımı günlerce neden böyle olduk diye unuttum diyordum seni soran herkeze... aslında ayrılık vuruyor, gözlerim ağlıyor sensizlik olmuyor... aslında hasretin yakıyor, sabrımı zorluyor sensizlik olmuyor aslında...
  3. sunucu Asuman

sunucu Asuman

birçok etkinliğe katılan gerek manken gereksede sunucu yönü ile tv de karşımıza çıkan adından sıkça söz ettiren ünlümüz Asuman Krause mankenliği bırakacakmı haberimizde... MODELLİĞİ NEDEN BIRAKIYOR? MANKEN ASUMAN KRAUSE, MANKENLİK OLAYINI BİTİRDİĞİNİ İFADE ETTİ.... Artık modellik yapmayacağını söyleyen Asuman Krause 'Çok profesyonel yapıldığını düşünmüyorum burada. Aslında daha fazlasını...
  4. Asuman ile Tuğba polemiği

Asuman ile Tuğba polemiği

Tuğba Ekinci ile Asuman Krause arasında ki sebebini bilmediğim neden yüzünden köşe kapmaca oynamaya başladılar...... TUĞBA'YLA AYNI PROGRAMA ÇIKMADI! ASUMAN KRAUSE KATILDIĞI BİR TELEVİZYON PROGRAMINA TUĞBA EKİNCİ'NİN DE GELDİĞİNİ DUYUNCA PROGRAM BAŞLAMADAN STÜDYOYU TERK ETTİ..
  5. ...sürpriz...

...sürpriz...

erkeğe süpriz yapmak aşkıma süpriz yapmak istiyorum nişanlıma günaydın melekler, sizlere bişey danışmak istiyorum...nişanlıma sürpriz yapmak istiyorum.sevgililer günü için(gerçi daha var ama) bi cd yaptırcam ikimiz fotoğraflarıyla ama şarkı bulamıyorum. ama şarkı seçemedim :( gerçi tam karar da veremedim yaptırsam mı yaptırmasam mı diye.çok mu demode oldu bu sizce? yapaym mı? yaparsam şarkı...

Sayfayı Paylaş