gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşure Ayı Duası

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aşure Ayı Duası istiyorum sizden biliyorum daha çok var ama duasını yinede paylaşın :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aşure Ayı Duasının Manası

Elhamdulillahi Rabbil Alemin...Vessaletü Vesselamü Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Elahi Ve Sahbihi Ecmain...

Allahümme Entel Bediyül Gadim....El Hayyul Kerim...El Hannanül Mennan...Ve Hezihi Senetün Tecidetün Es Elüke Fihel İsmete Mineşşeytanirracim....

Vel Avna Ala Hezihil Nefsil Emmareti Bissü İ Vel İştiğale Bima Yugarribüni İleyke Ya Zel Celali Vel İkram...

Bi Ramhmetike Ya Erhamer Rahimin...Ve Salllahü Ala Seyyidina Ve Nebiyyina Muhammedin Ve Ala Elahi Ve Sahbihi Ve Ehli Beytihi Ecmain...

Manası

Hamd Alemlerin Rab Bi Olan Allah A Mahsustur...Salatü Selam Onun Biricik Rasül Ü Efendimiz Sav Ve Onun Aline Eshabına Olsun..

Kendinden Evvel Hiçbir Varlık Olmıyan...Varlığı,Hayatı,Kullarına Keremi,Ziyade Merhameti,Nimetler Bagışlaması Sonsuz Ve Devamlı Olan Sensin Allah Im...

İşte Bu Yeni Yıldır Ki,Bu Yıl Boyunca Huzurundan Kovulmuş Şeytandan Beni Korumanı,Daima Kötülüğü Emreden Nefsime Galip Olmam İçin Yardımını Ve Beni Sana Yaklaştıran İşlerle Meşgul Olmamı,Senden Dilerim..Ey Celal Ve İkram Sahibi Allah Im....

Ey Erhamur Rahimin Olan Rab Bim Rametinin Bereketiyle Duamızı Kabul Et...
    Allah In Selamı Hz Muhammed Mustafa (Sav) In Ve Onun Alinin Ashabının Ehli Beytinin Üzerine Olsun..

Aşure Ayı Duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muharrem Ayı ve Aşure Günü

Muharrem Ayı ve Aşure Günü

“Şehrullahi’l-Muharrem” olarak meşhur olan, yani “Allah’ın (c.c.) ayı Muharrem” olarak bilinen Muharrem ayı, İlahi bereket ve feyzin, Rabbani ihsan ve keremin coştuğu ve bollaştığı bir aydır. Allah’ın ayı, günü ve yılı olmaz, ancak Allah’ın rahmetine ermenin önemli bir fırsatı olduğu için Peygamberimiz tarafından bu şekilde ifade edilmiştir. Âşura Günü ise Muharrem’in 10. günüdür. Âşura...
  2. Aşure günü duası

Aşure günü duası

aşure günü duası aşure günü yapılacak dua.Meleklerim her kim bu duayı Aşüre günü 3 kere okursa ölümden bile emin olur..Zira o sene ölümü takdir edilmiş olanlar bu duayı okuyamazlar..ALLAH bunu ona okutmaz unutturur bu duayı kendimiz ve ailemiz okuyalım ELHAMDULİLLAHİ RABBİL ALEMİN...VESSALETÜ VESSELAMÜ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ELAHİ VE SAHBİHİ ECMAİN... ALLAHÜMME ENTEL BEDİYÜL...
  3. Aşure Ayı Hangi Tarihler Arasında

Aşure Ayı Hangi Tarihler Arasında

Aşure Ayı Hangi Tarihler Arasında lütfen bu sorumunda cevabını verin.
  4. 2012 Aşure Ayı Başlangıcı

2012 Aşure Ayı Başlangıcı

2012 Aşure Ayı Başlangıcı nedir bilgisi paylaşın.
  5. Aşure Günü Duası

Aşure Günü Duası

Aşure Günü Duası nedir lütfen bana Aşure Günü Duası nı yazın

Sayfayı Paylaş