gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşure ayı ne zaman bitecek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dün komşum aşure getirdi. Ben de yapmak istiyorum ama şu sıralar evde tadilat var. Muharrem bitmeden yapmak istiyorum. Ne zaman bitiyor muharrem ayı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, 2012 yılında muharrem ayı yani aşure ayı 13 Aralık Perşembe günü bitiyor. 14 Aralık Cuma günü Safer Ayının birinci günüdür.

Aşure ayı ne zaman bitecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ezel Ne Zaman Bitecek?

Ezel Ne Zaman Bitecek?

ezel ne zaman bitecek ezel dizisi ne zaman bitecek bitiyor 2011 nezaman bitiyor ATV ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Ezel 2011 yılı Haziran ayı gibi sona eriyor.Konuyla ilgili detay bilgilere geçiyorum. Beyaz Show'a katılan Barış Falay sorulan bir soru üzerine Ezelin bu sezon sonu yani Haziran ayında sona ereceğini açıkladı. 2 yıl olarak anlaşma yapıldığını ve 2 yılın sonundada...
  2. Aşure Ayı Ne Zaman Bitiyor

Aşure Ayı Ne Zaman Bitiyor

Aşure Ayı Ne Zaman Bitiyor kızlar bilenler yazarsa sevinirim.
  3. 2012 Aşure Ayı Ne Zaman Başlayacak ?

2012 Aşure Ayı Ne Zaman Başlayacak ?

2012 Aşure Ayı Başlangıcı Ne zaman 2012 Aşure Ayı Başlangıç Tarihi Merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2012 yılı aşure ayının hangi tarihte başlayacağı bilgisini paylaşıyoruz melekler :) 2012 yılında aşure ayının başlangıç tarihi 15 Kasım 2012 Perşembe gününe denk geliyor.
  4. Behzat Ç. Ne Zaman Bitecek ?

Behzat Ç. Ne Zaman Bitecek ?

Bu konu; Behzat Ç. Ne Zaman Bitecek haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların soluksuz izlenen heyecanlı ve bir o kadar sivri dilli dizisi Behzat Ç. 'nin Ocak ayında biteceği iddiaları basında yer almıştı. Dizinin fanatikleri de bu haberin doğru olup olmadığı konusunda meark içindeydiler. Onları merak ettirmeyelim ve hemen söyleyelim, rahat olun, dizi Haziran 2013...
  5. 2013 Aşure Ayı Ne Zaman Başlayacak?

2013 Aşure Ayı Ne Zaman Başlayacak?

2013 aşure ayı, aşure ayı 2013, 2013 aşure günü Sevgili melekler, bu gün hicri yılbaşı. 4 Kasım pazartesi gününe denk gelen 2013 muharrem ayı yani hicri yılbaşıbugün. Hepimiz için hayırlara vesile olsun... Hicri yeni yılın ilk günü olan Muharrem ayının ilk gününü en iyi şekilde değerlendimeli.Bu günü oruçlu olarak geçirmeli Muharrem ayının ilk 10 günü oruö tutanlar için büyük...

Sayfayı Paylaş