gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Aşure Gününde Hangi İbadetler Yapılır?

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aşure günü ibadetleri, aşure günü, aşure günü nasıl ibadet edilir
    Sevgili melekler, mübarek Muharrem ayında bulunuyoruz. Muharremin 10.gününe denk gelen günde de oruç tutulur, ibadet edilir. Ramazan orucundan sonra en kıymetli oruç Muharrem ayında aşure günü tutulan oruçtur. Bu güzel günde nasıl ibadet edeceğini öğrenmek isteyenler için işte bilgiler...

aşure-günü.jpg

Aşure Gününde Hangi İbadetler Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cuma Günü Hangi İbadetler Yapılır ?

Cuma Günü Hangi İbadetler Yapılır ?

Cuma Günü Yapılması Gereken İbadet Cuma Günü Yapılması Gereken İbadetler Nelerdir İslam aleminin kutsal günü olan Cuma günleri yapılacak ibadetlerden bahsedeceğiz size bu yazımızda melekler :) Elbette ki her gün ibadetlerimizi aksatmayan yerine getirmeye çalışmalıyız. Ancak Cuma gününün dinimizde ki yeri de bir başka :) Cuma namazı için gusletmek, güzel koku sürünmek, yeni, temiz...
  2. Hangi İbadetler Miraç Kandilinde Yapılır ?

Hangi İbadetler Miraç Kandilinde Yapılır ?

Miraç Kandilinde İbadetleri Nelerdir Miraç Kandilinde Nasıl İbadet Yapılır Sevgili melekler, üç aylardayız ve geçirdiğimiz Regaip Kandilinin ardından Miraç Kandiline doğru yaklaşıyoruz. BU mübarek günlerden Miraç kandilinde nasıl ibadet yapılır öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz :) Buyrun Miraç kandili ibadetlerine... Receb-i şerîfin 27'nci gecesi Mi'rac gecesi'dir. Yatsı...
  3. aşure gününde hangi dualar okunmalı ?

aşure gününde hangi dualar okunmalı ?

Aşure gününe az bir zaman kaldı muharrem ayındayız. Acaba diyorum aşure günüde hangi dualar okumak gerekir, var mı bilgi sitenizde ?
  4. aşure gününde hangi olaylar olmuş ?

aşure gününde hangi olaylar olmuş ?

Merhaba, benim merak ettiğim aşure günü hangi olaylar olmuş ? Tarihte yeri olan bu olaylar hakkında neler biliyoruz ? Bu olayların önemi ne ?
  5. aşure gününde hangi ibadetler yapılır ?

aşure gününde hangi ibadetler yapılır ?

Aşure ayı bu ay bildiğiniz gibi ve ben bu ayda yapılacak ibadetleri öğrenmek istiyorum...

Sayfayı Paylaş