gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aşure yapmanın püf noktaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aşure yapmak istiyorum hangi malzemeler gerekli ve püf noktaları nelerdir ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aşurenin püf noktaları için [​IMG] bu sayfamızı ziyaret edin arkadaşım.

aşure yapmanın püf noktaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ütü Yapmanın Püf Noktaları

Ütü Yapmanın Püf Noktaları

Kadınların sevmediği işlerin başında gelir ütü yapmak...Şimdi sizlere vereceğim püf noktaları ile ütü yapmayı birazda olsa kolaylaştırabilirsiniz kızlar... Buyrunuz ütü yapmanın püf noktaları :tik: İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN Kolları sıvamadan televizyonda en sevdiğiniz programı izlerken kahvenizi yudumlamaya ne dersiniz? - Kırışıklıkları gidermek için sprey ürünlerden...
  2. Aşure yapmanın püf noktası ve aşure yapmanın fazileti

Aşure yapmanın püf noktası ve aşure yapmanın fazileti

aşure yapmanın püf noktaları aşure yapmanın fazileti aşure yapmanın sevabı aşure nasıl yapılır aşure tarifi hakkında detaylı tüm bilgiler burada arkadaşlar. Bildiğiniz gibi Aşure Ayı'ndayız Melek'lerim. Bu ayda kimimn maddi durumu neye yeterse alıyor ve aşure yapıyor. Hemen hemen herkes aşure tarifi hakknıda bilgi sahibidir biliyoruz ama yinede aşure nasıl yapılır diye bilmeyenler için aşure...
  3. Ezber Yapmanın Püf Noktaları

Ezber Yapmanın Püf Noktaları

ezber nasıl yapılır ezber nasıl yapılmalı ezber yapmanın püf noktaları Öğrencilerin ve tiyatro, sinema gibi sanat dallarıyla uğraşanların en büyük sorunlarından biri ezber yapmaktır melekler :) Elbette ki bu yetenekleri de olduğundan bu sanatlara gönül vermişlerdir ancak yine de uzun ezberler gözlerini korkutabilir. Ama bunun da bazı püf noktaları var. Makalemizde nasıl kolay ezber...
  4. Aşure yapmanın püf noktaları

Aşure yapmanın püf noktaları

Aşure Nasıl Yapılır Aşure yapmanın püf noktaları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda iyi bir aşure yapmak için, aşure yapmanın püf nokrtalarını sizlerle paylaşıyoruz. Benim gibi aşure sevenler buraya gelsin :) Aşurenin yapılışı her yöreye göre değişiyor. Ancak genel olarak buğday, nohut, fasulye, kuru üzüm, kayısı, badem ve ceviz gibi 10'a yakın baklagil, meyve ve sert kabuklu...
  5. aşure yapmanın püf noktaları nelerdir?

aşure yapmanın püf noktaları nelerdir?

Aşureyi sadece aşure ayında değil yılın her döneminde yiyebiliriz çünkü çok seviyoruz :D Yalnız her defasında tutturamıyorum. Tecrübeli olanlarınız bana aşure yapmanın inceliklerini anlatabilirmi acaba ? Duzcınız olurum vallahi :D

Sayfayı Paylaş