gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Asus'dan Yeni Kablosuz Kulaklık; Travelite HS-1000W

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Asus'dan Yeni Kablosuz Kulaklık; Travelite HS-1000W konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asus'tan iki yeni ses kartı: Xonar D2X, Xonar U1

Asus'tan iki yeni ses kartı: Xonar D2X, Xonar U1

Xonar D2 inin ortaya çıkmasından birkaç ay geçmişti ki Asus ses kartı serisini ilk PCI-E ses kartı olan Xonar D2X ile güncelledi. Firma aynı zamanda masaüstü ve laptop kullanıcıların ses deneyimlerini geliştirmek için harici USB ses kartı Xonar U1 modelini duyurdu. Xonar D2X in özellikleri: Sinyal gürültü oranı(hem giriş hem çıkış için): 118 dB, aynı zamanda çevirim içi ses iletişimini ve...
  2. Asus'un yeni anakartı ASUS P5E64

Asus'un yeni anakartı ASUS P5E64

Asus'un yeni anakartı ASUS P5E64 WS Evolution'ı Test Merkezi'mize ulaşır ulaşmaz incelemeye aldık! Asus'un yeni anakartı ASUS P5E64 WS Evolution'ı Test Merkezi'mize ulaşır ulaşmaz incelemeye aldık. İlk bakışta anakartın üzerinde en çok dikkatimizi çeken şey dört adet PCI Express yuvası oldu. Bu yuvalardan ikisi x16 iken diğer ikisi de x4 özelliğinde. Asus'un üzerine Wokstation...
  3. Süslü Kulaklıklar

Süslü Kulaklıklar

Sıradan kulaklarınızdan sıkıldıysanız ve farklı modelleri Sizlerde benim gibi seviyorsanız işte bunlar tam bizlere göre meleklerim.Süslü ve hoş kulaklıklar biz bayanlar için üretilmiş.Bakalım nasıl bulacaksınız....
  4. pembiş kulaklık

pembiş kulaklık

pembe taşlı kulaklıktan nasıl benim de olabilr

Sayfayı Paylaş