gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Asya - Ağlama Gülüm

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Asya - Ağlama Gülüm sorma bana neden diye sorma

seni neden bıraktım sevgilim

anlatmam imkansız

ağlama bana gülüm

sen ağlama

ağlama bana canım

sen ağlama sen

sen beni nasıl

acımadan ağlattin

sen beni başka

kadınlarla aldattin

ağlama bana gülüm

sen ağlama

ağlama bana

canım sen ağlama sen

kendine ağla

Asya - Ağlama Gülüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asya

Asya

Rüyada Asya kıtasında bulunmak, hayatınızda birtakım değişikliklerin gerçekleşeceğine, fakat maddi açıdan pek gelişme olmayacağına işarettir.
  2. Asya - Neyleyim

Asya - Neyleyim

Asya - Neyleyim çekilmez oldum bu ara belimi büküyor hasret diyorlar sabret her yalnız uyandığımda alıyor bir telaş beni gittiğinden beri işsiz gelir bu şehirler uzaklıklar artık bana bana yeter birde sen böyle yapma yar yalnızlık bana çok ağır çok zor geliyor neyleyim yarım olmayınca yalnızlık bana fermandır neyleyim yarım olmayınca sevdaya düşmek haramdır neyleyim yarım...
  3. Asya - Günaydın

Asya - Günaydın

Asya - Günaydın rüzgar olsan yağsan kime ne ezberlenmiş sözler bunlar sen öğrettin uğraşına uğraşma hatırla günaydın en sonunda uyandın gördüğün bu ben mıyım bak en sonunda başardın günaydın çok geç tatil bitti herkes evine çok geç kalmış sözler bunlar sen öğrettin uğraşma uğraşma hatırla
  4. Asya - Canım

Asya - Canım

Asya - Canım yar acelen ne ne var daha dünde gece yine karşımda zor yol niye kal yine dar mı zaman kim bilir belki de bu yüzden cazip aşk herkese seyredeyim yar uyurken kırpiğinin ucundan öpeyim yani başında bırak bırak seni seveyim canım canım canımın içi yarım canım canım bize dokunan hain bir bilseler kararlıyım canımın yanındayım
  5. Asya - Affetmem

Asya - Affetmem

Asya - Affetmem ne varsa aklında söyle susarsan affetmem ne varsa gel şimdi söyle kaçarsan affetmem belli suçlusun belli yolcusun ne yanlısın varsa söyle susarsan affetmem sen anlat eğer ellerden duyarsam affetmem belli suçlusun belli yolcusun ne yanlısın varsa söyle susarsan affetmem nedir bu halin sen sanki sen değilsin ne oldu böyle bir garipsın dertlisin sanki konuşmasan...

Sayfayı Paylaş