gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Asya - Aşk Bana Günah

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Asya - Aşk Bana Günah anladım aşk bana günah

sev beni olsa da yasak

öyle sevdalı düşlerim

sanki ayrılığa inat

bin umut bağladım güne

boş bırak kalbini diye

ben ağlarım sen gül yine

unutamadım bir an bile

sabrım yok hasret düşler içimde

yine duramam ben

sensiz aynı yerlerde

seni bulamam ben

şimdi aynı yerlerde

Asya - Aşk Bana Günah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. günah

günah

Günah işlemek borca girmeye, Küçük günah işlemek kötü ve şerli kimselere yaklaşmaya, Günahını itiraf etmek şeref ve yüceliğe, günahtan dönmek kar ve kazanca delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Suç.)Bunların anlamı yoktur.Rüyada günahi ikrar etmek izzet ve sereftir.
  2. Asya

Asya

Rüyada Asya kıtasında bulunmak, hayatınızda birtakım değişikliklerin gerçekleşeceğine, fakat maddi açıdan pek gelişme olmayacağına işarettir.
  3. Kenan Doğulu - Günah Değil mi Bana

Kenan Doğulu - Günah Değil mi Bana

Çok karanlık geçti yoksun gözyaşına ihtiyacım var benimki tükendi paylaşacaktık her şeyi yalancı acım tükenmek bilmiyor gücüm dayanmaya yetmiyor sevgi ufkumu göz görmüyor çılgınsın sen harcıyorsun harcıyorsun bal gibi biliyorsun sevmiyorsun çünkü sen bencilsin ....hainsin günah değil mi bana? Yazık değil mi bana bu kalp sözüne feda delilik etme bize kıyma günah değil mi bana...
  4. Asya - Hem Sana Hem Bana

Asya - Hem Sana Hem Bana

Asya - Hem Sana Hem Bana daha neler gelecek bakalım bu başa daha neler bozdursak ucuza daha da çok yanıyor başımız boşuna kime niye düşmanlık acaba öfke bakları tatlı derler tatlı nedir bilmeyenler bize de günah bir sana bir bana sürüyor kara mecburuz evet sen bana ben sana sevginin eli temizler bizi yazık etmeden hem sana hem bana öfkenin dili yola gelmeli ayıp etmeden hem...
  5. Asya - Affetmem

Asya - Affetmem

Asya - Affetmem ne varsa aklında söyle susarsan affetmem ne varsa gel şimdi söyle kaçarsan affetmem belli suçlusun belli yolcusun ne yanlısın varsa söyle susarsan affetmem sen anlat eğer ellerden duyarsam affetmem belli suçlusun belli yolcusun ne yanlısın varsa söyle susarsan affetmem nedir bu halin sen sanki sen değilsin ne oldu böyle bir garipsın dertlisin sanki konuşmasan...

Sayfayı Paylaş