gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Asya borsaları tepetaklak oldu

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Amerika'daki banka stres testi tüm dünya borsalarını etkiliyor. Küresel krizin sona ereceğine yönelik beklenti zayıflayınca borsalar çöktü.
    Küresel ekonomik krizin sona ereceğine ilişkin beklentilerin zayıf olması Avrupa ve ABD'nin yanı sıra Asya'da da borsaların gerilemesine yol açtı.

Japonya'da Tokyo Borsası'nın temel göstergesi Nikkei Endeksi yüzde 0,7 (50,43 puan) gerileyerek 7.229,72 puan oldu. Tokyo Borsası'nda hisseler 26 yılın en düşük seviyesine indi.

Hong Kong Borsası'nda Hang Seng Endeksi yüzde 1,9, Şanghay Borsası yüzde 1,1 değer kaybederken, Avustralya, Singapur, Hindistan ve Tayvan'da da borsalar geriledi.

Bu arada dün New York Borsası'nda yüzde 4,2 (299,64 puan) azalarak 6.763,29 puana düşen Dow Jones Endeksi, 1 Mayıs 1997'den bu yana ilk kez 7 bin puanın altında kapandı.

Asya borsaları tepetaklak oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asya

Asya

Rüyada Asya kıtasında bulunmak, hayatınızda birtakım değişikliklerin gerçekleşeceğine, fakat maddi açıdan pek gelişme olmayacağına işarettir.
  2. Asya - Teslim oldum

Asya - Teslim oldum

Asya - Teslim oldum uzakta olmasan belki sevmezdim seni böyle ah böyle teslim oldum seninim artık al beni al beni bağrına herşeyden vazgeçip bana gel ne olur ama gelmezsin ah dönmezsin sana nasıl yandığımı bir bilsen ah canım ah benim canım
  3. ABD Borsaları Tepetaklak!

ABD Borsaları Tepetaklak!

ABD borsalarında tarihi bir gün daha geride kaldı. Borsalar çok büyük değer kayıplarına uğrarken son 5.5 yılın en düşük seviyelerine geriledi. Dow Jones günü yüzde 7.30 düşüşle 8 bin 579, S&P 500 yüzde 7.6 düşüşle 909, Nasdaq da yüzde 5.47 kayıpla 1645 puandan tamamladı. PANİK SATIŞLAR GELDİ ABD borsaları güne yükselişle başlamasına karşın bunun devamı gelmedi. Ekonominin...
  4. Dünya BORSALARI

Dünya BORSALARI

dünya borsalarının isimleri dünya borsaları isimleri borsa ülkelerin borsa Amerika - Avustralya ABD - Dow Jones ABD - Nasdaq ABD - Standard and Poor's 500 Index Arjantin - MerVal Brezilya - Bovespa Meksika - IPC Avustralya - All Ordinaries Avrupa Borsaları Avusturya - ATX Belçika - BEL-20 Fransa - CAC 40 Almanya - XETRA DAX İtalya - MIBTel...
  5. Yarasalar Neden Tepetaklak Durur?

Yarasalar Neden Tepetaklak Durur?

yarasalar, neden tepetaklak durur, niçin başaşağı asılır, sebepleri, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Özellikle vampir konulu filmler deyince aklımıza yarasalar gelir.Çirkin ve bir o kadar da korkunç fizikleri yanında ,yaşadıkları ortam ve yaşayış biçimleri de hayli ürkütücüdür. Özellikle uyurken başaşağı durmaları pek çok vampir konulu filmden...

Sayfayı Paylaş