gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Asya - Hem Sana Hem Bana

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Asya - Hem Sana Hem Bana daha neler gelecek

bakalım bu başa

daha neler bozdursak ucuza

daha da çok yanıyor

başımız boşuna

kime niye düşmanlık acaba

öfke bakları tatlı derler

tatlı nedir bilmeyenler

bize de günah

bir sana bir bana

sürüyor kara

mecburuz evet sen bana ben sana

sevginin eli temizler bizi

yazık etmeden hem sana hem bana

öfkenin dili yola gelmeli

ayıp etmeden hem sana hem bana

Asya - Hem Sana Hem Bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yarısı sana yarısı bana

yarısı sana yarısı bana

Zamanın birinde Erzurum'dan bir grup insan hacca gitmek için yola çıkmışlar. Van'a gelmişler. Van'ın bir köyünde konaklamaya karar vermişler. O köyün de imamı yokmuş. Köylüler aralarında konuşmuşlar ve Erzurum'dan çıkıp hacca giden bu topluluktan birini imam yapmaya karar vermişler. Bu insanlar hacca gidiyorlarsa boş insan değillerdir diye düşünmüşler. Nitekim tekliflerini içlerinden...
  2. Asya - Vurulmuşum Sana

Asya - Vurulmuşum Sana

Asya - Vurulmuşum Sana vurulmuşum sana yüreğim bin parça ben deli divane peşinde bir pervane aman aman yalnızlık çok zor aman çok yaman aman aman kavuşmamız ne zaman allahım allahım bu sevda bir yangın cehennem misali yandım
  3. Asya - Aşk Bana Günah

Asya - Aşk Bana Günah

Asya - Aşk Bana Günah anladım aşk bana günah sev beni olsa da yasak öyle sevdalı düşlerim sanki ayrılığa inat bin umut bağladım güne boş bırak kalbini diye ben ağlarım sen gül yine unutamadım bir an bile sabrım yok hasret düşler içimde yine duramam ben sensiz aynı yerlerde seni bulamam ben şimdi aynı yerlerde
  4. Ben sana....Sen bana....

Ben sana....Sen bana....

Ben sana sevmenin ne demek olduğunu öğrettim, sende bana seni sevmenin ne kadar yanLış oLduğunu . . Şimdi sıRada gitmek vaR . . yüReğimde kaLan emanet sevgini vererek çıkacağım hayatından . . ve nasıL girdiysem yaLan gözLerine öyLece akıp gideceğim. . bir kaç damLa gözyaşıyLa birLikte yanakLarından süzüLüp dudakLarında son buLacağım hani her şeyin başladığı yerde? şimdi sırada...
  5. Sana ne Bana ne Oyunu

Sana ne Bana ne Oyunu

banane oyunları sanane oyunları banane oyunlari oyunu sanane oyunu Sana ne bana ne oyunu Bi kişi bi cümle yazıyor.alttaki üyede ona uygun cevap veriyor. Örneğin; canım çok sıkılıyo banane. senin evin var mı? sanane Başlıyorum... bugün ne yemek yaptın

Sayfayı Paylaş