gebe
  1. BURAK ERTAN

BURAK ERTAN Forum Okuru

asya kıtasındakı ulkeler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında BURAK ERTAN tarafından paylaşıldı.

asya kıtası uzerindekı ulkeler lütfen bana acıl yardım

asya kıtasındakı ulkeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. her ulkeden cami resımlerı

her ulkeden cami resımlerı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Asya

Asya

Rüyada Asya kıtasında bulunmak, hayatınızda birtakım değişikliklerin gerçekleşeceğine, fakat maddi açıdan pek gelişme olmayacağına işarettir.
  3. Asya - Günaydın

Asya - Günaydın

Asya - Günaydın rüzgar olsan yağsan kime ne ezberlenmiş sözler bunlar sen öğrettin uğraşına uğraşma hatırla günaydın en sonunda uyandın gördüğün bu ben mıyım bak en sonunda başardın günaydın çok geç tatil bitti herkes evine çok geç kalmış sözler bunlar sen öğrettin uğraşma uğraşma hatırla
  4. Asya - Canım

Asya - Canım

Asya - Canım yar acelen ne ne var daha dünde gece yine karşımda zor yol niye kal yine dar mı zaman kim bilir belki de bu yüzden cazip aşk herkese seyredeyim yar uyurken kırpiğinin ucundan öpeyim yani başında bırak bırak seni seveyim canım canım canımın içi yarım canım canım bize dokunan hain bir bilseler kararlıyım canımın yanındayım
  5. Dunyanın En Zengin Ulkeleri...!

Dunyanın En Zengin Ulkeleri...!

dünyanin en zengin ülkeleri dünyanın en zengin ülkeleri dünyanın 100 ülkesi dunyanin ulkesi 2010 1 Lüksemburg $ 55,100 2 Norveç $ 37,800 3 ABD $ 37,800 4 San Marino $ 34,600 5 İsviçre $ 32,700 6 Danimarka $ 31,100 7 İzlanda $ 30,900 8 Avusturya $ 30,000 9 Kanada $ 29,800 10 İrlanda $ 29,600 11 Belçika $ 29,100 12 Avusturalya $ 29,000 13 Hollanda $ 28,600 14 Japonya $ 28,200 15 Birleşik...

Sayfayı Paylaş