gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Asya - Romantık Aşk

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Asya - Romantık Aşk olmaz demiştim ilk günden sana
    romantık aşktı bu aşk hani ya

kendime göre yasaklarım var

çocuklar gibi benle oynama

vallahı öptürmem

olursun aşkından

kırılma darılma

hemen sarılma

vallahı öptürmem

olursun aşkından

kırılma darılma

günahı sana

çifte kumrular gibi olsakta

birden sarılma allah aşkına

geçerse yazık hevesin birden

sonra aşk kaçar pencerelerden

kimseler duysun istemem asla

ne muhabbet bu biraz yavaşla

kendime göre yasaklarım var

çocuklar gibi benle oynama

Asya - Romantık Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asya

Asya

Rüyada Asya kıtasında bulunmak, hayatınızda birtakım değişikliklerin gerçekleşeceğine, fakat maddi açıdan pek gelişme olmayacağına işarettir.
  2. Asya - Nafile

Asya - Nafile

Asya - Nafile nafile gitmiyor hasretin yerleşir derinlere özledim açıyor gözlerim sevdiğim dönülmezim ah neden neden bu ayrılık dargınım talihime yorgunum kaldırmaz yüreğim bakmayın gözlerime şarkılar ağlatırlar öldürür beni ayrılık anılar terketmez götürür eski günlere çalmayın susturun şarkıyı dargınım talihime yorgunum kaldırmaz yüreğim bakmayın gözlerime
  3. Asya - Canım

Asya - Canım

Asya - Canım yar acelen ne ne var daha dünde gece yine karşımda zor yol niye kal yine dar mı zaman kim bilir belki de bu yüzden cazip aşk herkese seyredeyim yar uyurken kırpiğinin ucundan öpeyim yani başında bırak bırak seni seveyim canım canım canımın içi yarım canım canım bize dokunan hain bir bilseler kararlıyım canımın yanındayım
  4. Asya - Aşk Bana Günah

Asya - Aşk Bana Günah

Asya - Aşk Bana Günah anladım aşk bana günah sev beni olsa da yasak öyle sevdalı düşlerim sanki ayrılığa inat bin umut bağladım güne boş bırak kalbini diye ben ağlarım sen gül yine unutamadım bir an bile sabrım yok hasret düşler içimde yine duramam ben sensiz aynı yerlerde seni bulamam ben şimdi aynı yerlerde
  5. Asya - Affetmem

Asya - Affetmem

Asya - Affetmem ne varsa aklında söyle susarsan affetmem ne varsa gel şimdi söyle kaçarsan affetmem belli suçlusun belli yolcusun ne yanlısın varsa söyle susarsan affetmem sen anlat eğer ellerden duyarsam affetmem belli suçlusun belli yolcusun ne yanlısın varsa söyle susarsan affetmem nedir bu halin sen sanki sen değilsin ne oldu böyle bir garipsın dertlisin sanki konuşmasan...

Sayfayı Paylaş