gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Asya - Vurulmuşum Sana

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Asya - Vurulmuşum Sana vurulmuşum sana

yüreğim bin parça

ben deli divane

peşinde bir pervane

aman aman yalnızlık çok zor aman çok yaman

aman aman

kavuşmamız ne zaman

allahım allahım

bu sevda bir yangın

cehennem misali yandım

Asya - Vurulmuşum Sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asya

Asya

Rüyada Asya kıtasında bulunmak, hayatınızda birtakım değişikliklerin gerçekleşeceğine, fakat maddi açıdan pek gelişme olmayacağına işarettir.
  2. Asya - Nafile

Asya - Nafile

Asya - Nafile nafile gitmiyor hasretin yerleşir derinlere özledim açıyor gözlerim sevdiğim dönülmezim ah neden neden bu ayrılık dargınım talihime yorgunum kaldırmaz yüreğim bakmayın gözlerime şarkılar ağlatırlar öldürür beni ayrılık anılar terketmez götürür eski günlere çalmayın susturun şarkıyı dargınım talihime yorgunum kaldırmaz yüreğim bakmayın gözlerime
  3. Asya - Hem Sana Hem Bana

Asya - Hem Sana Hem Bana

Asya - Hem Sana Hem Bana daha neler gelecek bakalım bu başa daha neler bozdursak ucuza daha da çok yanıyor başımız boşuna kime niye düşmanlık acaba öfke bakları tatlı derler tatlı nedir bilmeyenler bize de günah bir sana bir bana sürüyor kara mecburuz evet sen bana ben sana sevginin eli temizler bizi yazık etmeden hem sana hem bana öfkenin dili yola gelmeli ayıp etmeden hem...
  4. Asya - Affetmem

Asya - Affetmem

Asya - Affetmem ne varsa aklında söyle susarsan affetmem ne varsa gel şimdi söyle kaçarsan affetmem belli suçlusun belli yolcusun ne yanlısın varsa söyle susarsan affetmem sen anlat eğer ellerden duyarsam affetmem belli suçlusun belli yolcusun ne yanlısın varsa söyle susarsan affetmem nedir bu halin sen sanki sen değilsin ne oldu böyle bir garipsın dertlisin sanki konuşmasan...
  5. Asya Tur

Asya Tur

Firma: Asya Tur Firma Gerçek Adı: Asya Tur Turistik Yatırımlar A.Ş. Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: İbrahim Bezci Genel Müdür: İbrahim Bezci Merkez Adresi: Kemalpaşa mah. eski postane sk. çağlayan iş merkezi no:1/A İzmit İletişim Bilgileri Tel 1: 444 00 05 Tel 2: (212) 658 05 00 Web: www.asyatur.com.tr Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi: Murat Şahin Peron No: 55-56 Tel...

Sayfayı Paylaş