gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Asya'nın en zengini 26 yaşında bir kadın

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

16 milyar dolarlık bir servete sahip olan 26 yaşındaki Yang Huiyan Asya'nın en zengini oldu. Forbes dergisinin hazırladığı en zengin Çinliler 2007 listesinde ilk sırada yer alan Yang Huiyan aynı zamanda Asya'nın da en zengin kişisi unvanını da aldı. Huiyan gayrimenkul işi yapan Country Garden Holdings şirketinin kurucularından Yeung Kwok Keung'un kızı. Keung, 2005'te şirketteki hisselerini kızına devretmişti. Forbes'un bu yılki en zengin 40 Çinli listesinde yer alan kişilerin hepsi dolar milyarderi. Geçen yılki listede serveti 1 milyar doların üzerinde olanların sayısı sadece 15'ti. 2006'da 38 milyar dolar olan en zengin 40 Çinli'nin toplam serveti bu yılki listeye göre 120 milyar dolara çıktı.

Asya'nın en zengini 26 yaşında bir kadın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadın da 35 yaş bir dönüm noktası

Kadın da 35 yaş bir dönüm noktası

Kadında 35 yaş bir dönüm noktası30 yaşından sonra vücut her 10 yılda bir aaaabolik hızını yavaşlatır. Fark kendini iyice hissettiriyor Kadınlar, 30’lu yaşlarda en çok, “Daha önce de aynı şeyleri yiyordum ve kilo almıyordum ama şimdi vücuduma bir şeyler oldu sanki... Kalınlaştım, yağlanmaya başladım” ifadelerini kullanır. Düzen hareketsizlik getiriyor Çünkü 30 yaşından sonra vücut her 10...
  2. kadınların en çok mutlu oldukları yaş

kadınların en çok mutlu oldukları yaş

Ben bu araştırmayı sevdim.Yapılan araştırmalar bazen tam isabet denilcek cinsten oluyor ya:):) İngiltere'de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada bu yaş belirlendi. İngiltere'de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada kadınların en mutlu zamanlarının 28 yaş olduğu belirlendi. Uzmanlara göre kadınlar bu yaşta sabit bir işe bir erkek arkadaş ya da kocaya düzenli bir gelire ve yakın arkadaşlara sahip...
  3. Kadının en mutlu olduğu yaş

Kadının en mutlu olduğu yaş

Ya ama benim bu yaşıma kadar çok var dayanıp mutluluğu yakalamam gerekiyor ozaman :D Kadınların en mutlu olduğu yaş tespit edildi. İngiltere’de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada, kadınların en mutlu zamanlarının 28 yaş olduğu belirlendi. Uzmanlara göre kadınlar bu yaşta, sabit bir işe, bir erkek arkadaş ya da kocaya, düzenli bir gelire ve yakın arkadaşlara sahip oluyor. Hala 20′li...
  4. Kadınların en çok mutlu olduğu yaş

Kadınların en çok mutlu olduğu yaş

28 yaşında olmak Az önce ki bir yazımızda "bu devirde mutluluk zor iş" demiştik. Zira bununlada yetinmeyip "neden mutluluk zorlaştı" diye bir araştırma yaptık. Bir kadın sitesi olarak, elbette ki kadın mutluluğu üzerine araştırdık :) Nihayetinde, karşımıza çıkan sonuçlarda, kadınların en çok mutlu olduğu yaşın 28 yaş olduğunu öğrendik :) İşte haberimizin devamı Melek'ler;...
  5. Kadınların En Güzel Yaşı Kaçtır?

Kadınların En Güzel Yaşı Kaçtır?

kadınların en güzel yaşı kadınların en güzel yaşı 31 Aslında bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişir melekler :) İnsan hangi yaşında dah mutlu, daha huzurlu, daha sağlıklı ve verimli zaman geçirdiyse o yaş onun için en güzel yaşıdır. Ancak İngiltere'de yapılan bir araştırmada kadınların en güzel yaşının 31 olduğu ortaya çıkmış :) İngiliz televizyon kanalı QVC’nin yaptığı araştırmaya...

Sayfayı Paylaş