gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Asyun Kayacı'ya akılsız diyor

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

NTV'de yayınlanan Haydi Gel Bizimle Ol programının canlı yayında yazar Pınar Kür, Aysun Kayacı'yı bozdu.Programda Türkiye'nin KYOTO protokolünü imzalamak için attığı adım konu edildi. Türkiye'nin protokokdeki kuralları uygulamasının zorluğuna dikkat çeken Müjde Ar, uygulanmasını şüpheli bulduğunu ifade etti. Çiğdem Anad, "Jeepler de kalkacak" diyerek konuyu Aysun Kayacı'nın jeepine getirdi. Kayacı, "Daha emniyette hissediyorum kendimi" diyerek, İstanbul'da jeep kullanmasının sebebi olarak güvenliği gösterdi. Şehir içinde jeepe karşı olan Pınar Kür'ün sert sözleri ise Aysun Kayacı'nın bozulmasına neden oldu. Kür, "Jeepin ne işi var İstanbul'da Allah aşkına. İstanbul'da jeep kullanmak kadar akılsızca bir şey, İstanbul sokakları..." diye konuştu. Müjde Ar, "Aaaa Aysun'a akılsız diyor" diyerek işi espriye vururken, Kayacı, kendisinin bahaneleri olduğunu ifade etmekle yetindi.

Hürriyet

Asyun Kayacı'ya akılsız diyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akılsızca hareket

Akılsızca hareket

Rüyada akilsizca hareket ettigini görmek, cehalete isaret eder. Bundan dolayi rüyada akilsiz ve hafifçe hareket ettigini gören kimsenin, islerinde yapacagi cehalete isaret eder.
  2. Seda Sayan'dan Aysun Kayacı'ya ağır sözler

Seda Sayan'dan Aysun Kayacı'ya ağır sözler

seda sayan, aysun kayacı, soytarı, tartışma, twitter mesajı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Seda Sayan, Twitter sayfasında, Aysun Kayacı'ya ağır sözler yazdı. Haberi okuyunca ben bile çok ağır buldum bu sözleri, bakalım siz ne diyeceksiniz Melek'ler:) Seda Sayan, bir dönem sabah programlarını eleştiren Aysun Kayacı'ya çok kızdı. Sayan twitter'ına Aysun Kayacı'yı kastederek...
  3. Dünyanın ilk akılsız telefonu

Dünyanın ilk akılsız telefonu

telefon cep telefonu akılsız telefon bilgiler burada.Malum devir teknoloji devri akıllı arabalar , telefonlar hatta akıllı ev eşyalarıda bu ilerleyen teknolojiden faydalanıyorlar.Bugüne kadar hep yeni özelliklerle çıkan telefonlara alıştık,akıllı telefonlar, bilgisayarlar.Bende yeni demlenmiş çayımla (bana eşlik ediyor :) ) internette bu yenilikleri araştırıyordum ki , biri çok dikkatimi çekti...

Sayfayı Paylaş