gebe
  1. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43

at gözlüğü takmış insanlarla yaşamak çok zor..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında geweze tarafından paylaşıldı.

ben 2 yıllık ewliyim ve çocuğum yok..eşimle gayet iyi anlaşıyoruz ve fikirlerimiz de uyuyor..ama öyle bi ailesi var ki bu çocuk bunlardan mı çıktı diyorum hep..kaynanam acayip dedikoducu bikadın balkona oturup bütün gelene gidene bakr herkese ne çok geziyo şu geline bak.bi gelin böyle gezebilir mi diye laflar söylüyo..karşılıklı konuşmak imkansız hemen çingene gibi bağırarak karşısındakinin lafı btmeden susturuyo..çok rahatsız oluyorum bu tavrından..kayınbabaya gelince genelde hergün yanlarına gidiyorum ama bi gün gitmediğimde hiç gelmiyosun die söylenmeye başlıyo.asıl sorunum bu işte..ewde işlerim olduğunu her gün gelmemin imkansız olduğunu anlatmaya çalışıyorum anlamıyo.sırf küsmesin diye hergün gidiyorum ama bu yüzden strese giriyorum.çocuk istiyorum bu stresim yüzünden olmuyo..anlatamıyorum ANLAMIYOLAR..:grev:acayip derecede çocuk gibi..herşeye küsüyo ama herşeye..anlatılmaz yaşanırr..daha neler neler..düşünmek istemiyorum eşimle mutluyum zaten diyip geçmek istiyorum ama aklıma geldikçe bu tavrları kuduruyorum sinirdenn:sin:

2. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm evet durumun biraz zor ama su güzelki esinle mutlusun önemli olanda bu zaten esin seni anliyorsa sana hak veriyorsa takma birgün gitmeye ara ver gitme ertesi gün git niye gelmedin felan derlerse sakin bi sekilde baba evi temizlik yaptim yorulmusum uzandin uyuya kalmisim felan de yani sürekli bahaneler söyle alis veris is hastalik felan iste sonra zaten onlarda alisacaklar bu duruma 2 veya 3günde gitmen onlar icin normal gelebilir ha yok onlar olmaz denedim diyorsan gene 1gün arayla git söylendikleri zaman aldiris etme gülümse özledinizmi beni felan de yani biraz yag yak :) sonra yumusarlar yani aklima gelen bu simdilik cnm allahy ardimcin olsun

3. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    :) söylediklerinin aynısını yaptım biliyomusun ama o gün söylediğimle kaldı hep tekrarlanıyo bu olaylar...dediğin gibi ya aldırış etmicem ya da yağ yakmaya çalışıcam ama oda benim yapımda yok çok zor yılışırım insanlara..allahtan sabır diliyorum biliyorum onları değiştiremicemi ama alıştırmaya çalışıyorum oda baya bi zaman alacağa benziyo..

4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    allah yardımcın olsun cnm insanları deiştirmek çok zor heleki bu yaşa gelmişler boşver aldırma gülüp geç .şimdi dicen demesi kolay ama ne yapabilirsinki kendin yıpranırsın
    ne mutlu sanaki eşinle bi problemin yok ya oda onlar gibi yapsaydı gidecen mecbursun benim annem
    babam diye bu defa hayat çekilmez olurdu demi..
    gülüp geç yaşlılıklarına ver Rabbimde inşlh sana bir bebek nasip eder bi meleğin olur ...
    kendini üzme eşinle mutluluğuna bak gerisi boş...

5. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ya alisirlar ömür boyu böyle gitmicek ya ama sen genede biraz yag yak :) iyi olur hem gönüllerini almis olursun hemde seni biraz olsun rahat birakirlar allah sanada sabir versin cnm

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Yok canim anlatmaya calisma anlamayacaklarsa,bosu bosuna kendini yormus olursun.Ben cokkk anlatmaya calistim,butun gun evde ne yapiyor,ne isi var vs sozlerinden oteye gidemedi konusmalar.En iyisi bastan mesafeli ol derim.

7. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Allah yardımcın olsun

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ooo eşinle mutluysan salla diğerlerini :D
    ama onlarda yaslı ya ilgi beklerler cocuk gibilerdir gönüllerini al kek yapıp git :D

at gözlüğü takmış insanlarla yaşamak çok zor.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnsanca YaŞamak

İnsanca YaŞamak

İNSANCA YAŞAMAK ÇOK MU ZOR? Her dışarı çıkıp insanların içine karıştığımda, hayretler içinde kalıyorum.. Sanki kendimi kimliksiz, yaşam belirtisi kayıp ruhların barındığı bir gezegene ışınlandım sanıyorum, inanın içim ürperiyor.. Bir yığın pusulasız, feri sönmüş gözler, kanı canı çekilmiş sapsarı yüzlerde mutsuz arabesk hikayeler, dillerinde korkulu, mecalsiz eksik kelimeler, tüm yolları...
  2. Atlara Gözlük Takılması

Atlara Gözlük Takılması

Atlara Gözlük Takılması ' Olaylara at gözlüğü ile bakmak' ifadesi bir kişinin bir olaya tek bir açıdan baktığını, ona etken olan diğer olayları veya faktörleri göremediğini veya görmek istemediğini anlatmak için kullanılır. Aslında atlar için takılan gözlük, şekil olarak bile gözlüğe benzemez, onların görüş kapasitelerini arttırmak için değil aksine azaltmak için takılır. Atın...
  3. Atlara Gözlük Takılması Olayı

Atlara Gözlük Takılması Olayı

'Olaylara at gözlüğü ile bakmak' ifadesi bir kişinin bir olaya tek bir açıdan baktığını, ona etken olan diğer olayları veya faktörleri göremediğini veya görmek istemediğini anlatmak için kullanılır. Aslında atlar için takılan gözlük, şekil olarak bile gözlüğe benzemez, onların görüş kapasitelerini arttırmak için değil aksine azaltmak için takılır. Atın evcilleştirilmesi, insanın dostu...
  4. Atlara Niçin Gözlük Takıyorlar?

Atlara Niçin Gözlük Takıyorlar?

atlar,at,gözlük,at gözlüğü niçin takılır,atların yaşamı,atlar hakkında bilgiler,atlar nasıl yetiştirilir,atlara gözlük takılmasının amacı nedir. Olaylara at gözlüğü ile bakmak' ifadesi bir kişinin bir olaya tek bir açıdan baktığını, ona etken olan diğer olayları veya faktörleri göremediğini veya görmek istemediğini anlatmak için kullanılır. Aslında atlar için takılan gözlük, şekil...
  5. Atlara Neden Gözlük Takılır?

Atlara Neden Gözlük Takılır?

atlar, neden gözlük takılır, gözlük takılma sebebi, at gözlüğü, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Artık şehirlerde at görmemiz mümkün olmasa da ,küçük yerleşim yerlerinde mutlaka at arabaları görmüşüzdür.Bu atların mutlaka gözlükleri vardır iki yanlarında.Bunu takmalarının da bir sebebi.. Canlıların gözlerinin algılayıp beyine bildirdikleri üç...

Sayfayı Paylaş