gebe
  1. burcu__

burcu__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

At kılı selülit Fırçası alıcam nerden alabilirim Önerilerinizi bekliyorum.

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında burcu__ tarafından paylaşıldı.

At kılı selülit Fırçası alıcam nerden alabilirim Önerilerinizi bekliyorum.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

At kılı selülit Fırçası alıcam nerden alabilirim Önerilerinizi bekliyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç fırçası ve tarak önerileri

Saç fırçası ve tarak önerileri

en iyi saç fırçası en iyi tarak tarak modelleri bebek saç fırçası Melişlerim saçlarınız için bilmeniz gerekenler:) Saçlarınıza biçim vermek için kullandığınız gereçlerin çok iyi nitelikte olmasına dikkat edin.Kötü bir tarak veya fırça çabuk bozulduğundan yeniden bir tarak veya fırça satın almak dolayısıyla yersiz masraf etmek gerkir. Tarak ne çok ince nede saç derisini tahriş edecek ve...
  2. önerilerinizi bekliyorum...

önerilerinizi bekliyorum...

sinbo saç maşası kullananlar sevgili melekler ben şimdi kendime bi saç maşası almak istiyorum fakat hangi markanın ürününü alsam diye düşünüyorum eğer aranızda saç maşası kullananlar varsa ve memnunlarsa ürünlerinden önerebilir mi acaba?bir de benim saçlarım çok ince telli ama saç tellerim çok sık,dalgalı bukle mi yoksa daha ince bukleler mi tercih edeyim yardımcı olursanız sevinirim:)
  3. Eda Taşpınar'ın Bacaklarının Sırrı ''AT KILI FIRÇASI''  <ANKARA'da Nerde bulabilirim>

Eda Taşpınar'ın Bacaklarının Sırrı ''AT KILI FIRÇASI'' <ANKARA'da Nerde bulabilirim>

at kılı fırçası eda taşpınar güzellik sırları eda taşpınar bacakları bacak fırçası SOSYETENİN ÜNLÜ İSMİ EDA TAŞPINAR, SELÜLİTİ AT KILI FIRÇASIYLA ENGELLEDİĞİNİ SÖYLEDİ. SOSYETİK KADINLAR TAŞPINAR’IN SÖZLERİNDEN SONRA AT KILI FIRÇASI ARAYIŞINA GİRDİ… Attığı her adımla olay yaratan, giydiği her kıyafeti bir akıma dönüştüren Eda Taşpınar, sosyete arasında ilginç bir güzellik formülünün...
  4. pembe maskeyi nerden satın alabilirim

pembe maskeyi nerden satın alabilirim

Selaam. Bir ara çok modaydı her yerde görüyorduk pembe maskeyi ama unutuldu gitti sanki.Şimdi ben almak istiyorum, cildi çok yumuşatıyormuş.İstanbuldayım, nerden alabilirim ?
  5. dantel kıyafet nerden alabilirim

dantel kıyafet nerden alabilirim

Katılmam gereken bir toplantı var ve dantelli, güpürlü hoş bir kıyafet almak istiyorum ama nerden alabilirim, fikri olan var mı ?

Sayfayı Paylaş