gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ata - Ağla

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Ata - Ağla aldandim sana kandim

yillardir ben usandim

simdi sen yalniz kaldin

hep mi genc kalacaksin

aski ben de anarsin

yanarsin aglarsin

agla agla benim icin agla

sabaha kadar

agla askimiza agla

sevmistim sultan

kiskandim her kuldan

allahtan korkta uslan

simdi baskasini buldum

seni coktan unuttum

kurtuldum oh olsun

agla agla

agla benim icin agla

sabaha kadar agla

Ata - Ağla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aydın

Aydın

AYDIN GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 8.007 km² Nüfus: 824.816 (1990) İl Trafik No: 09 Aydın, Tralles antik kentinin üzerine kurulmuştur. Eski çağlarda Ege Bölgesi8217;nin en önemli kentlerinden birisidir.Antik dönemin birçok bilgin, mimar, heykeltıraşı Aydın8217;da yetişmiştir. Bunlar arasında Antemiyus, Thales, Anaximandros, Anaximenes, Hekotaios, Hippodamos, İsodor sayılabilir....
  2. Ayı

Ayı

Hilekar, kötü huylu kadına, namert insana, Ayıyı avlamak veya ayı avcısı görmek söz ve işinde hile va haram yolunu tutan , cahil insanlar nazarında değerli kabul edilen düşük yaratılıştı insana, Ayı ya da herhangi bir vahşi hayvana binmek, ehil kimse içiin velayete, değilse zina yatmaya delalet eder.Zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.Bir kadın için bu rüya, yeni...
  3. Ata

Ata

Rüyasında ölmüş atalarını gören kimsenin atalarının ruhlarına dua etmeleri gerekmektedir. Veya eskiyle ilgili bir olay ortaya çıkacak demektir. Başı sıkışan biri rüyasında böyle bir yakınını görürse kısa bir süre içinde sıkıntısından kurtulur.
  4. Ada

Ada

Kayalıklarla kaplı ada yalnızlığa, yeşil ada her türlü hayırlı nimete, üzerinde insanların yaşadığı ada huzurlu ve sonu güzel olan hayata delalet eder.Rüyada ada görmek, bekarlar için güzel bir aşk yaşıyacağını, evliler için evlilik içi maddi veya manevi sıkıntıyı belirtir. Orta yaşlılar için, iş değişikliğini de belirtebilir. Ada da gezinti, o sırada çok istediği bir işin gerçekleşmiyeceğini,...

Sayfayı Paylaş