gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ata - Ankara Rüzgarı

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

ata ankara rüzgarı indir ata ankara rüzgarı mp3 indir nota notası notaları Ata - Ankara Rüzgarı
    pembe kucuk dudagini soyledi sarkimizi

indi bahar ankaranin sisli yamaclarina

icli sesin ne kadar acti gonulde sizi

her goren agladi, kalbini bagladi

sapsari saclarina

bosyere aglama kalbini baglama

ankara kizlarina

soyledim askimi ben, ankara ruzgarina

olmadi kaldi benim her hevisim yarina

once biraz gulecek, kalbe umit kalacak

gel diyecek gelmeyecek hepsini aldatacak

sev diyecek sevmeyecek belki de aglatacak

her goren agladi, kalbimi bagladi

sapsari saclarina

bosyere aglama kalbini baglama

ankara kizlarina

Ata - Ankara Rüzgarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüzgar

Rüzgar

Devlet başkanına, onun ülkesine, ordunun kurmay heyetine ve diğer birimlerine, bakanlara ve diğer devlet memurlarına; Batıdan esen rüzgar afet ve belalara, fırtına musibete, Güneydoğudan esen saba rüzgarı zafer ve müjdeye, rahmete, bolluk ve berekete, Muutedil olarak esen rüzgar hayır ve berekete, yerden toz ve tohrak kaldıran rüzgar savaşa, Yel ve hafif rüzgar nezle ve baş ağrısı gibi yaygın...
  2. gothic rüzgarı

gothic rüzgarı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Nostalji rüzgarı

Nostalji rüzgarı

hülya avşar nostalji resimleri hülya avşar nostalji resimler resim müjde ar Vay be dedirtecek işte nostalji rüzgarına başlıyorum gerçektende şu resimlere şöyle bir baktığımızda hey gidi günler heyy diyesi geliyor insanın Hülya Avşar'ın tam çıtır olduğu zamanlar:D Hala kulaklarımızda yer eden şu meşhur reklam mintaxla a canım mintaxla:D Ekranların meşhur kara şimşeği:D Bu dizi...
  4. Tropikal Rüzgarlar

Tropikal Rüzgarlar

tropikal deniz rüzgarları tropikal rüzgarlar, nedir, nelerdir, çeşitleri, nerelerde görülür, özellikleri hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Tropikal rüzgarlar ve özellikleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Yüksek basınç (antisiklon) alanlarından alçak basınç (siklon) alanlarına doğru olan yatay hava akımlarına rüzgâr denir. Rüzgârın...

Sayfayı Paylaş