gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ata Binmeden Ayaklarını Sallamak sözlük anlamı

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ata Binmeden Ayaklarını Sallamak deyiminin açıklaması Ata Binmeden Ayaklarını Sallamak sözlük anlamı
    Merhaba Melek'ler, hiç düşündünüz mü Ata Binmeden Ayaklarını Sallamak atasözünün anlamı neden söylenmiş bu diye? ben düşündüm ve araştırdımda bakın neler buldum Melek'ler:)

Ata Binmeden Ayaklarını Sallamak Deyiminin Anlamı

Ata Binmeden Ayaklarını Sallamak Anlamı;Yapılacak bir işe zamanı gelmeden hazırlanmak.Dereyi görmeden paçayı sıvamak deyimiyle benzer anlamlar içermektedir.

Ata Binmeden Ayaklarını Sallamak sözlük anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ata Binmeden Ayaklarını Sallamak Deyiminin Anlamı

Ata Binmeden Ayaklarını Sallamak Deyiminin Anlamı

Kılzar acaba Ata Binmeden Ayaklarını Sallamak Deyiminin Anlamı nedir?
  2. Ateş Püskürmek sözlük Anlamı

Ateş Püskürmek sözlük Anlamı

Ateş Püskürmek Deyiminin açıklaması Ateş Püskürmek sözlük Anlamı Kızgın zamanlar için kullandığımız ateş püskürtüyor sözünün anlamı nedir diye hiç merak ettiniz mi Melek'ler? Ben ettim ve bu deyimin anlamı hakkında da bir araştırma yaptım:) Buyrun Ateş Püskürmek Deyiminin açıklaması Melek'lerim:) Ateş Püskürmek Deyiminin Anlamı Çok öfkeli olmak, ağır sözler söylemek anlamında kullanılır.
  3. Anlamdaşlık Sözlük Anlamı

Anlamdaşlık Sözlük Anlamı

Anlamdaşlık Nedemektir Anlamdaşlık Sözlük Anlamı Nedir "Anlamdaşlık nedir?" diye soran misafirimizin sorusunu buradan sizlerlede paylaşarak cevaplıyoruz Melek'lerim. Buyrun Anlamdaşlık kelimesinin anlamını hepbirlikte öğrenelim. Eş anlamlı olma durumu, anlamdaşlık İki veya daha çok kelimenin aynı veya birbirine yakın anlam taşıması: kızmak sinirlenmek, öfkelenmek hiddetlenmek...
  4. Baş Sallamak Deyiminin Anlamı Nedir

Baş Sallamak Deyiminin Anlamı Nedir

Baş Sallamak Deyiminin Anlamı Nedir Arkadaşlar Baş Sallamak Deyiminin Anlamını biliyorsanız bir zahmet yazın lütfen.
  5. Havanın Sözlük Anlamı nedir

Havanın Sözlük Anlamı nedir

Selam kızlar acaba Havanın Sözlük Anlamı nedir bu konuda bana bilgi verebilir misiniz. Şimdiden Havanın Sözlük Anlamı hakkında ki bilgiler için çok tşk ederim

Sayfayı Paylaş